На зустрічі із міським головою Василем Сидором, яка відбулася минулого тижня юні славутські переможці та їх наставники поділилися таємницями свого успіху

Богдан Марисюк, учень 10 класу ЗОШ № 3 (представлятиме Хмельницьку область на Всеукраїнській олімпіаді з трудового навчання в м. Севастополь):
– Участь в олімпіаді, а особливо підготовка – це не проста робота, але дуже приємна. Потрібно було пройти три етапи: практичний, теоретичний та виконати домашнє завдання. Разом із моїм вчителем ми активно готувалися та надіялися на найкращий результат і я його зумів показати. Ця олімпіада принесла особисто мені багато вражень, адже я знайшов багато нових друзів та, разом з тим, сильних суперників, з яких варто брати приклад. Зараз докладаю неабияких зусиль, щоб якнайкраще підготуватися до Всеукраїнського туру, де зможу гідно представити не лише Хмельницьку область, але й рідне місто.
Висоцька Христина, учениця 10 класу ЗОШ №1 (представлятиме Хмельницьку область на Всеукраїнській олімпіаді з географії в м. Ужгород):
– Я дуже рада цій перемозі, адже це не випадковість, а результат тривалої та копіткої праці. На обласній олімпіаді мене вразила велика кількість розумних дітей, кожен з яких особливий по-своєму, у кожного є своя родзинка. Знайомство з ними стало для мене вдалою нагодою для отримання нового життєвого досвіду.
Тепер я щодня ретельно готуюся до нового етапу конкурсу, який пройде в Ужгороді, адже буду представляти як своє місто, так і область: працюю з приладами на шкільному географічному майданчику, вивчаю географічну номенклатуру та карту, багато читаю. Із нетерпінням чекаю на нові враження та досвід.
Олександра Катериненко, учениця 9 класу НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх» (представлятиме Хмельницьку область на Всеукраїнській олімпіаді з правознавства в м. Одеса):
– Я дуже рада тій можливості, яка мені випала, а саме – представляти нашу область на всеукраїнському етапі олімпіади з правознавства. Я надіюся, що зумію достойно захистити честь нашої області і покажу, що Хмельниччина є однією із найсильніших областей у галузі права. Цим предметом я неабияк зацікавилася ще з восьмого класу і сприяла цьому моя вчителька Ольга Іванівна Труфанова, яка є одним із найкращих знавців правознавства у місті.
На даний час я повністю присвячую себе підготовці до всеукраїнського етапу, який буде проходити на базі Одеської юридичної академії. Свої плани на майбутнє хочу пов’язати з правознавством, адже хочу вступити до вищого навчального закладу саме на юридичну спеціальність.
Ольга Іванівна Труфанова, вчитель правознавства НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх»:
– Для того, щоб зуміти надихнути дітей наукою, потрібно насамперед любити свою роботу. А ще для кожного вчителя неабияке щастя, коли в нього є гідні продовжувачі, заради яких хочеться працювати і намагатися передати їм усі свої знання. Я рада, що маю таку ученицю як Олександра Катериненко. Ця учениця дуже багатогранного діапазону, адже не тільки плідно відтворює знання, а й є надзвичайно творчою, обдарованою молодою людиною. Це велика заслуга її батьків! Моє завдання як вчителя – дати своїм учням якомога більше знань та досвіду, які знадобляться їм в майбутньому для отримання професії, самоствердження, можливості діяти правомірно і незалежно від життєвих ситуацій, бути законослухняним громадянином нашої держави.
Олена Олександрівна Висоцька, вчитель географії ЗОШ №1:
– У наш сьогоднішній час я пишаюся тим, що я – вчитель, а також тим, що маю ученицю, яка гідно представляє наше місто та область. Я черпаю наснагу від своїх учнів і коли бачиш вогник в їхніх очах, то хочеться давати їм ще більше. На разі разом із Христиною готуємося до Всеукраїнського туру з географії, акцентуємо увагу на природничій направленості, тобто можливості використати знання на практиці.
Михайло Станіславович Петричук, вчитель з трудового навчання ЗОШ №3:
– Мій учень Богдан уже втретє йде на олімпіаду, минулого року він був призером – зайняв друге місце в області, а цьогоріч став переможцем. Богдан неординарний хлопець, який, по-перше, вміє працювати руками, а по-друге, має добрі знання і орієнтується в різних питаннях. На обласному турі Богдан мав непросте завдання, але достойно справився з ним. Тепер важливо показати не менший рівень і на Всеукраїнському рівні, який буде проходити у Севастополі.
Міський голова Василь Сидор привітав усіх юних переможців та призерів олімпіад і конкурсів всіх рівнів та їх наставників:
– Я щиро вдячний усім представникам молодої Славути за таку активну життєву позицію і переконаний, що саме завдяки вам місто має міцне підгрунтя для майбутнього розвитку та процвітання. Дуже радісно, що ми цього року маємо такі досягнення. Це говорить про те, що у нас викладацький рівень на високому рівні, адже славутські вчителі – професіонали своєї справи. Дякую усім педагогам, які не жаліють свого часу та сил для дітей, дарують їм безцінні знання, навчають новим вмінням та досвіду! Слова вдячності і батькам, які гідно виховують своїх дітей. На сьогодні в місті діють програми підтримки вчителів та обдарованих дітей, які ми і надалі будемо втілювати у життя, адже це того варто.

Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії