Відділ звернень громадян інформує

Згідно із затвердженими графіками проводяться виїзні прийоми міського голови Василя Сидора, депутатів міської ради, представників комунальних служб та правоохоронних органів.
Питання, з якими звертаються жителі нашого міста, різнопланові, стосуються усіх сфер життєдіяльності міста, про що свідчить тематика питань, порушених громадянами у своїх зверненнях, а саме: питання земельних відносин (оформленням громадянами права власності на земельні ділянки, надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою, вирішенням спірних питань, пов’язаних із самочинним будівництвом та добросусідськими відносинами), житлово-комунального та дорожнього господарства, потреби у житлі, працевлаштуванні тощо.
Деякі з проблемних питань є складними в плані їх вирішення. Зокрема, це стосується виділення коштів на лікування, соціальний захист, надання житла. Часто люди звертаються з питань спорів та конфліктних ситуацій, більшість яких стосується розподілу земельної ділянки або невдоволення із-за певної господарської діяльності в приватному секторі. Такі ситуації в більшості випадків завершуються судовими процесами.
Всі звернення громадян детально вивчаються та надаються відповідні роз’яснення.
Попередній запис на прийом проводиться за адресою: вул. Соборності, 15, каб. № 4 або за тел. 2-35-92.
На фото: головний спеціаліст відділу звернень громадян Людмила Лукавська.

Розміщенно в Без категорії