Міська влада відкрита до діалогу з громадою

Минулого тижня згідно з розпорядженням міського голови Василя Сидора розпочали свою роботу робочі групи з розгляду колективного звернення громадян, оголошеного на мітингу та поданого на розгляд міського голови, депутатам та представникам засобів масової інформації під час засідання сесії Славутської міської ради 1 березня.
В робочій групі із встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення, пасажирських перевезень з власної ініціативи братимуть участь п’ять представників громадськості. Інші чотири громадянина виявили бажання працювати в робочій групі з використання споруд комунальної власності, встановлення газових лічильників, лічильників тепла та холодної води, а також питань благоустрою та утримання притулку для собак.
Варто відмітити, що представникам громадськості надається вся необхідна офіційна інформація, яка їх цікавить. Для ознайомлення членів робочих груп із необхідною документацією та матеріалами з актуальних для них питань, виділено у тимчасове використання відповідний кабінет у виконавчому комітеті міськради.
Окрім того, за дорученням міського голови усі підняті громадянами питання розглядаються відповідними профільними депутатськими комісіями, зокрема:
1 – комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації, законності та правопорядку має підготувати свої висновки та рекомендації стосовно:
● пропозиції громадськості відкликати рішення Славутської міської ради щодо погодження будівництва 3 та 4 енергоблоків ХАЕС у зв’язку із «відсутністю соціальних гарантій відшкодування ризиків проживання з уже діючими енергоблоками»;
● виконання своїх функцій виконавчим комітетом Славутської міської ради та внесення рішення щодо його розпуску;
● правових підстав щодо перевірки газових лічильників, газового устаткування та порядку їх заміни установою «Хмельницькгаз».
2 – комісія з питань регулювання земельних відносин, екології, благоустрою та адміністративно-територіального устрою працюватиме над наступними питаннями:
● щодо належного утримання притулку для собак та запропонованої громадськістю пропозицією передачі притулку під опіку громадської організації Товариство захисту тварин «За життя» із фінансовим забезпеченням згідно прийнятого бюджету;
● стосовно виконання правил благоустрою території міста, забезпечення в ньому чистоти і порядку, внесення запропонованих громадянами змін і доповнень в дані правила та порядку контролю їх дотримання.
3 – комісія з питань планування, бюджету і фінансів, регуляторної політики надасть висновки щодо рішень виконавчого комітету №1 від 09.01.2013р та попередніх рішення щодо зміни тарифів: встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення в сумі 9,90грн за 1м³; введення тарифів на перевезення пасажирів у міському транспорті по ціні 1грн.75коп.та порядку перевезень пільгових категорій громадян; встановлення підвищених тарифів на послуги Славутської міської лазні».
4 – комісія з питань промисловості, торгівлі, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва та інвестицій повідомить про виконання в місті правил торгівлі на ринках та торгових майданчиках, додержання тиші у громадських місцях, а також розгляне запропоновані громадянами зміни і доповнення в дані правила та порядок контролю їх дотримання.
5 – комісія з питань з питань комунального господарства‚ управління комунальною власністю, будівництва та енергозбереження має надати свої рекомендації щодо порядку закупівлі, встановлення та застосування приладів обліку надання комунальних послуг загальних будинкових лічильників тепла та холодної води в багатоквартирних будинках міста. А також інформацію щодо цільового використання територій загального користування, приміщень та споруд комунальної власності, спортивних та розважальних споруд (незалежної форми власності) в м. Славута.
Результатом такої плідної роботи влади та громади має стати аналіз офіційно висловлених громадськістю пропозицій на засіданнях постійних депутатських комісій з подальшим їх розглядом на плановому сесійному засіданні Славутської міської ради.

Розміщенно в Без категорії