Чемпіонат Хмельницької області із настільного тенісу

У перші дні весни в м. Красилів відбувся чемпіонат Хмельницької області із настільного тенісу. Головне завдання змагань – відбір найсильніших тенісистів, не старших 1995 року народження, для участі в чемпіонаті України. Для цього спортсменів було розділено на декілька вікових груп: хлопчиків та дівчаток 2003-2004 р. н., юнаків та дівчат 1995-1998 р.н.
Взяли участь у чемпіонаті 12 славутчан у складі вихованців ДЮСШ та клубу «Золота ракетка» під керівництвом тренера Сергія Капусти. Серед них чотириразові чемпіони області КМС Наталія Капуста та Андрій Калетюк, зовсім юні та перспективні переможці та призери обласних і всеукраїнських турнірів Олександр Лук’яненко та Вероніка Олійник, інші. У залі для настільних ігор зібралося більше 120 чоловік із 12 міст та районів області, що за відгуками керівництва змагань стало рекордним за останні роки.
Першими вступили в бій наймолодші учасники і одразу ж великий успіх наших спортсменів. Якщо О. Лук’яненко неодноразово вигравав обласні турніри і його перемога не стала сенсацією, то перемога Дар’ї Шабурової у змаганнях між дівчатами стала приємним сюрпризом. У рівній боротьбі з тенісистками із Красилова, Хмельницького та Теофіполя – відомих осередків настільного тенісу – Дарина зуміла виграти всі свої поєдинки і вперше в своїй кар’єрі стати чемпіоном.
Справжній подвиг здійснила наша тенісистка Вероніка Олійник. Відмовившись від гарантованого успіху в своїй віковій групі, де вона була діючою чемпіонкою, Вероніка спробувала свої сили серед старших за неї на 3 роки дівчат, і серед 32 учасниць зуміла завоювати почесне 7-ме місце, отримавши величезний досвід від змагань.
Дуже впевнену та достойну боротьбу продемонструвала наша чемпіонка Наталія Капуста, яка не залишила шансів на перемогу більш як 30-м суперницям. Наталія завоювала одну із путівок на участь в чемпіонаті України. А ось Андрій Калетюк був вимушений віддати свій титул тенісисту із Хмельницького, програвши в достойній боротьбі.
Наших спортсменів підтримувала ціла група батьків та рідних, які висловили вдячність керівництву міста, Центру ФЗН «Спорт для всіх» за забезпечення умов для якісних тренувань, підготовки для участі в різних змаганнях та турнірах.
За відгуками керівників спортивних і фізкультурних організацій області, представників команд, які брали участь в змаганнях, Славута стала одним із перспективних міст за розвитком настільного тенісу в області, то ж з нашими спортсменами тепер змушені рахуватися всі. На думку керівника нашої делегації Сергія Капусти, натільний теніс сильно прогресує і розвивається в Україні, зростає і рівень спортсменів. А сьогоднішній успіх наших тенісистів повинен бути підкріплений щоденної копіткою працею і відповідною матеріальною базою.
Олександр Косюк, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Славутського МВК