Спартакіада «Здоров’я»

Уже гарною традицією у нашому місті до Дня працівників житлового-комунального господарства та побутового обслуговування населення стало проведення весняної спартакіади.
Тож 17 березня з нагоди професійного свята на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Здоров’я» відбулися спортивні заходи за участю працівників житлово-комунального господарства. За першість серед із 12 видів спорту боролися працівники та члени сімей структурних підрозділів КП «Славутське ЖКО», Славутського УВКГ та ВАТ «Хмельницькоблгаз». Вітали учасників та вболівали за них керівники комунальних підприємств Василь Яцюк та Леонід Степанюк, а також жителі міста.
Відкрили змагання команди із перетягування каната, де впевнену перемогу над своїми суперниками отримали комунальники ЖКО.
Незабаром розгорілися змагання з шахів, шашок, настільного тенісу та волейболу. Крім цього, вперше у цьому році до спартакіади були включені та успішно проведені змагання із доміно та дартсу.
Так, за результатами змагань серед шахістів відзначився працівник ЖЕК № 1 Олег Шостак, серед учасників гри в шашки – юний Олександр Шевчук. А в доміно впевнено виграли колеги із Комбінату комунальнихпослуг Іван Кузнєцов та Ігор Романюк. Електрик ККП Олександр Водовський святкував перемогу в грі з настільного тенісу. А кращими у волейбольному турнірі стали працівники водоканалу. Поки тривала підготовка до футбольного матчу, відбулися змагання в жимі гирі вагою 24 кг та армспорту. Серед гирістів переміг Степан Шабуров, який зумів протягом 2 хв. вижати гирю більше 30 разів. А серед борців на руках не було рівних Максиму Свінтіцькому (СПТМ).
Більше 20 учасників зібралося у баскетбольного кільця для того, щоб визначити кращого «снайпера» з кидань в кільце. Ним став представник УВКГ Юрій Савчук.
Футболісти, перш ніж вступити в бій, змірялися силами в битті пенальті. Тут кращим став Олександр Пекарський із команди ЖЕК № 1. Переможцем у футбольній грі стала команда УВКГ.
Завершилася традиційна спортивна спартакіаду церемонією нагородження. Команди та учасники змагань були нагороджені грамотами, медалями, кубками та призами, підготовленими міським ЦФЗ «Спорт для всіх». А грошові премії учасникам надали профсоюзні комітети організацій-учасників спортивних заходів.
Надіємося, що великий заряд бадьорості та здоров’я, які отримали працівники житлово-комунального господарства підчас спартакіади-2013 допоможе їм налаштуватися на нові трудові злети на благо рідного міста.
Валерій Шабуров, директор ЦФЗ «Спорт для всіх»

Розміщенно в Без категорії