Хроніка подій

Минулого тижня відбулися громадські слухання по обговоренню проекту регуляторного акту «Про затвердження тарифів на ритуальні послуги, що надаються виконавцем КП «Славутське ЖКО». На сьогоднішній день в місті діють тарифи на ритуальні послуги, які, зважаючи на ріст мінімальної заробітної плати та цін на паливно-мастильні матеріали, не можуть в повному обсязі покривати витрати КП «Славутське ЖКО» на здійснення даних послуг. Тому склалася необхідність в перегляді та затвердженні нових економічно обґрунтованих розмірів тарифів на ритуальні послуги. Прийняття нових економічно-обгрунтованих тарифів – єдиний спосіб надання вчасних та якісних ритуальних послуг.

**
12 грудня пройшло обговорення проекту регуляторного акту «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна у м. Славута». Дані громадські слухання відбулися з метою упорядкування розміру орендної плати, що зазначаються в договорах оренди та визначення механізму оподаткування доходу від надання нерухомості в оренду (суборенду) та житловий найм. Для цього було затверджено Порядок розрахунку мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб у м. Славута та встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб у м. Славуті на 2013 рік.

**
Приємно, що у нашому місті бажаючих займатися спортом стає дедалі більше, і це дуже похвально. З метою задовольнити потреби славутчан у цьому міська влада шукає нові можливості. Відтак на сьогодні КП «Славутське ЖКО», яке всіляко підтримує роботу міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», проводить капітальний ремонт приміщення, яке найближчим часом відкриє двері як ще один спортивний клуб. Це велика кімната, що у гуртожитку КП «Славутське ЖКО» по вул. Чкалова, колись уже використовувалася для занять фізкультурою і спортом. Однак останні 15 років вона слугувала складським приміщенням. Тепер їй повертають першочергове призначення. Тому незабаром любителі спортивних занять, особливо настільного тенісу, отримують до новорічних свят новий, корисний для здоров’я, подарунок.

Розміщенно в Без категорії