Змагання з гірського туризму у Хмельницькому

У перші вихідні листопада у місті Хмельницькому відбувся відкритий Кубок Хмельницької області зі спортивного (гірського) туризму на штучному рельєфі.
Такий рельєф – стінка – встановлений хмельницькими молодими туристами-ентузіастами за допомогою активістів обласної федерації скелелазіння та альпінізму на базі навчального центру УМВС в Хмельницькій області за адресою м. Хмельницький вул. Зарічанська, 7.
Основними завданнями змагань, як визначили їх організатори, стали: удосконалення спортивної майстерності туристів, виконання спортсменами нормативів та вимог Єдиної спортивної класифікації України з не олімпійських видів спорту; моделювання дій туристів у складних природних похідних ситуаціях; залучення учнівської молоді до здорового способу життя.
У Кубку на двох дистанціях різного класу – "Смуга перешкод (зв’язки)" та "Смуга перешкод (особиста)" – змагались спортсмени-туристи 6 команд (з міст Хмельницького, Славути, Деражні, Полонного, Львова) у 3-х вікових групах: молодшій – 1999-2001 років народження, середній – 1996-1998 р.н. та старшій – 1995 р.н. і старші.
Дуже приємно, що юні славутчани «забрали» всі призові місця у всіх видах змагань в молодшій віковій групі. Це гуртківці Славутського міського центру туризму і краєзнавства: Ю.Скомороха І-місце особиста смуга, І-місце зв’язки, В.Тарадайнік І – місце зв’язки, Г.Прокопчук ІІІ- місце особиста смуга, ІІ-місце звязки – учні НВК ЗОШ І-ІІІст, гімназія, К.Семенюк – І місце особиста смуга, І-місце зв’язки (тренер О.В.Лук'янчук), Ю.Данішевська ІІ- місце особиста смуга, ІІ-місце зв’язки, учениця ЗОШ І-ІІІст № 6 (тренер К.Г.Вакульчук), Б.Марасюк, ІІ- місце особиста смуга, І-місце зв’язки, учень ЗОШ І-ІІІст № 3 (тренер О.А.Сукач). За підсумками двох днів змагань отримали І загальнокомандне місце.
Побажаємо нашим туристам подальших перемог!
Інструктор по туризму ЦТК А. Слівіна

Розміщенно в Без категорії