Знаменний ювілей загальноосвітньої школи № 3

Минулої п’ятниці у ЗОШ № 3 відзначали важливу подію – 90-річний ювілей цього навчального закладу. У затишній атмосфері зібралося чимало друзів, яких у свій час на все життя поєднала рідна школа. У той урочистий вечір чи не кожен був ювіляром: і першачки, і працівники школи, і сивочолі ветерани. Заклад уже має свою історію, адже спочатку хтось навчався у школі, потім передавав знання іншім поколінням, обравши професію вчителя, і так день за днем, рік за роком. Ведучі заходу розповіли про школу, починаючи від першого дня її роботи і до теперішнього періоду. 90 років – це знаменна дата, за цей час багато чого змінилося, і школа не завжди була такою, як зараз. На зміну одного керівника приходив інший, але усі вони зберегли найкраще, примножували лише найцінніше, однаково турбувалися про школу та її вихованців. Діяльність директора – це своєрідна епоха в житті школи, частина її історія.
На сьогодні ЗОШ № 3 – це спільна копітка робота директора Андрія Петровича Сукача, колективу педагогів, серед яких лауреати та переможці обласних та міських конкурсів та інших працівників. Найцінніше школи – її учні, які маючи належні умови не лише для навчання, а й для змістовного відпочинку, стають активними учасниками різноманітних конкурсів та змагань.
З нагоди ювілею із вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Василь Сидор:
– Приємно, коли будь-яка школа має своє обличчя та історію, в тому числі і ЗОШ № 3, яка є сьогодні ювіляркою. Крізь її стіни пройшли тисячі дітей, сотні педагогів та працівників присвятили своє життя цьому закладу та його вихованцям. Великі слова вдячності та поваги ветеранам освіти, тим людям, які, працюючи далеко не в таких умовах, які є зараз у школі, зуміли вкласти у заклад свої душу і серце. Надіюся, що позитивна демографічна динаміка у нашому місті допоможе нам ще більше розвивати та розширювати освітню галузь, та й надалі забезпечувати викладачам належні умови роботи, а дітям – комфорт у навчанні.
У день такої вагомої річниці роботи школи Василь Богданович відзначив кращих із кращих працівників школи грамотами, а це: Наталія Попчук, Олена Томків та Світлана Пустовєтова.
Свої вітання для колег у день ювілею надсилала начальник управління освіти Валентина Сабінська:
– 90 років для школи – це дев’ять десятиліть, за які дитина із малюка, який тримався за руку матері і переступив поріг школи, стала юнаком чи юнкою та вирушивши у доросле життя. Кожне десятиліття навчання у цьому осередку знань закарбовувалося у пам’яті по-своєму. І та маленька школа, з якої виросла сучасна ЗОШ № 3, об’єднувала не тільки дітей міста, а й дітей навколишніх сіл. Протягом цих років у школі сформувалося багато традицій, і хотілося б щоб вони знову відновилися, щоб тут був найкращий хор та вокальна група, щоб заклад стала лідером серед учнівського самоврядування. Думаю, що сьогоднішнє свято започаткує в школі створення музею. Адже за 90 років школі є що розповісти, є чим поділитися ветеранам. Музей зміг би виховувати покоління учнів у повазі та шані до тих, хто тут працював і навчався.
Також приєдналися до вітань заступник начальника управління освіти Наталія Пшетоцька, голова профспілки освіти Зоя Сиропятова, заступник завідувача інформаційно-методичного центру управління освіти Тетяна Дубіна та методист центру Ольга Зиза.
Поділилися цікавими спогадами про роки, проведені у школі, ветеран праці Галина Загорська та випускниця 1957 року Людмила Крижанівська.
Гостям у день ювілею свої творчі дарунки адресували справжні таланти школи – вихованці танцювального колективу «Оксамит», Юліана Дебопре, Юлія Поночовна, учасники драматичного гуртка «Монолог».

Розміщенно в Без категорії