Славута – одне із найкраще благоустроєних міст України

Як ми уже повідомляли, Славута стала одним із призерів всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» за 2011 рік, що був організований відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.07.03 №1119.
За звання кращих змагалися 71 населений пункт у 6 категоріях залежно від кількості мешканців. Головним критерієм відбору був комунальний благоустрій населеного пункту, а саме, відремонтованість житлового фонду, утримання доріг, шляхопроводів, належне водопостачання та водовідведення. Переможці отримали перехідні кубки Кабінету Міністрів України та дипломи.
Із числа міст, що взяли участь у конкурсі, в категорії міст з населенням до п’ятдесяти тисяч місто Славута зайняло друге призове місце.
Вручав нагороди переможцям конкурсу, яке відбулося у рамках VIІІ Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства – 2012» (м. Київ) Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк.
Тож отриманий диплом – це свідчення того, що наше місто – одне із найкраще благоустроєних міст не лише в області, але й в Україні.

Розміщенно в Без категорії