Ми змінемо світ на краще

Вони активні та розумні, талановиті та креативні. Вони – це учасники дорадчої ради при міському голові. Успішно працюючи уже більше року, до її рядів долучається все більше юних славутчан для того, щоб робити безліч корисних справ.
Учасники дорадчої ради стали організаторами циклу зустрічей, присвячених темам ведення здорового способу життя. Так, минулої п’ятниці у рамках всеукраїнської акції «Нарко-ноу» відбувся один із таких заходів девіз якого «Ми – за здоровий спосіб життя» – об’єднав усіх членів молодіжної ради та гостей у приміщенні Будинку дитячої творчості.
Детально про тему важливості підтримки здоров’я та запобігання шкідливих звичок розповіла присутнім психолог БДТ Алла Шевченко. У своєму виступі Алла Віталіївна як фахівець з психології наголосила на проблемах молоді, пов’язаних із тютюнопалінням, вживанням алкоголю та наркотиків, навела цікаві для учнів статистичні дані, які були доступними для розуміння завдяки підготовленій слайд-презентації. Як наголосила Алла Віталіївна, єдиний спосіб протистояння шкідливим звичкам, головним чином наркоманії, – це створення сильної та гнучкої системи профілактики її розповсюдження та соціальної реабілітації людей, що вживають наркотики.
Головне завдання учасників зустрічі полягало у тому, щоб разом із іншими представниками учнівського самоврядування розробити систему формування здорового способу життя.
Сам захід був побудований таким чином, щоб не лише донести юним славутчанам теоретичні дані, а й залучити їх до різноманітних вправ, ігор, тестів тощо, які неабияк згуртували юних школярів над темою даної зустрічі.
Цікавий діалог із учасниками дорадчої ради провів міський голова Василь Сидор, у якому поцікавився думкою молоді про те, чи варто проходити регулярно медогляд і чи може він вплинути на зменшення наркоманії та інших шкідливих звичок. Юні порадники відповіли одноголосно, що медогляд – важлива умова підтримки здоров’я кожної людини, а отже, можливість завчасно виявити різного виду залежності. Ще одна тема обговорення стосувалася того, чи наркоманія – це проблема лише окремих сімей. Як стверджувала молодь, дана соціальна проблема може затронути будь-яку дитину незалежно від того, який статок у їх батьків. Наркоманія серед підлітків та молоді – це масове вбивство, проти якого немає зброї окрім швидкої та медичної та психологічної допомоги. «Тож потрібно об’єктивно дивитися на цю проблему та пам’ятати, що ми можемо врятувати життя людині, якщо повідомимо про її залежність», – наголосив на цьому Василь Сидор.
Під час зустрічі Василь Богданович вручив посвідчення члена молодіжної дорадчої ради ще 20 учням Славути та звернув увагу на тому, що чекає від учасників різноманітних пропозицій.
Отже, здоровий спосіб життя – це феномен соціального життя, об’єднуюча сила та національна ідея, яка сприяє розвитку сильної держави і здорового суспільства. Важливо, щоб кожна молода людина усвідомила, що здоровий спосіб життя – це насамперед її особистий успіх. Приємно, що розуміють це дедалі більше юних славутчан, які з радістю приєднуються до такого нового формату роботи як молодіжна дорадча рада при міському голові.

Розміщенно в Без категорії