Результативне оздоровлення

Літо! Яке прекрасне слово – м’яке, лагідне. А якщо примружити очі та вимовити його по складах, то в уяві виникає яскраве сонце, пісок, блакитна далеч моря, соковита зелень і відчуття свободи та щастя. Уявляю собі, якщо дорослій людині це магічне слово таке приємне, то для школяра взагалі немає нічого більш бажаного та найбільш радісного, ніж літо!
Та першочерговим завданням усіх дорослих є літнє оздоровлення дітей, тому педагогами та батьками Будинку дитячої творчості було вирішено взяти участь у Міжнародному дитячому фестивалі «Сонце. Радість. Краса.» м. Несебер, Болгарія, де для вихованців була можливість не лише продемонструвати свої таланти, а й познайомитися з культурою іншої країни та поніжитися на чудовому сонячному пляжі.
Відкриття фестивалю відбулося 15 червня. У цей день місцева площа заповнювалася учасниками миттєво, їхня кількість просто вражала. Коли всі присутні наблизилися до центру міста почали підніматися їхні прапори та звучати гімни держав. Серце завмерло, почувши перші акорди української символіки; гордість переповнювала, коли всі українці виконували свою рідну пісню. Під час оголошення учасників наших земляків було дуже багато, лише Хмельницьку область представляли міста Славута, Шепетівка, Ізяслав, Нетішин, Хмельницький, Старокостянтинів, Волочиськ, Кам’янець-Подільський та інші.
Наше місто представляли середня група зразкового хореографічного ансамблю «Альянс», керівник Алла Терентьєва, солісти зразкового театру естрадної пісні «Водограй», керівник Оксана Турчак.
Програма заходів була доволі насиченою. 16 червня відбувся перший конкурсний день, який був поділений на шість концертів з хореографії, середньої категорії. 17 та 18 червня демонстрували свої таланти солісти з вокалу. У середній та старшій вікових категоріях змагалися по 60 учасників.
Найбільш довгоочікуваною миттю був гала-концерт, який відбувся 19 червня. На ньому можна було почути результати всього фестивалю. Усі учасники із надією та хвилюванням прислуховувалися до голосу ведучої. Вибух емоцій відбувся у славутських вихованців коли вони почули: 1 – місце Микола Левін, 2 – місце Олександра Волошина – саме такі почесні місця вибороли, незважаючи на величезну кількість учасників, солісти зразкового театру естрадної пісні «Водограй». Не менш почесне, 8 місце отримали учасники зразкового хореографічного ансамблю «Альянс», адже у них суперників було ще більше.
Задоволені, щасливі, засмаглі учасники поїздки повернулися до свого рідного міста 23 червня. Ще їдучи у автобусі, діти планували свою поїздку та можливі виступи наступного року у Болгарії, тож сподіваємося, що ця мрія здійсниться.

Людмила Задворна, заступник директора БДТ

Розміщенно в Без категорії