Вітання міського голови

Сучасна Конституція України є гідним нащадком найдемократичнішого документа в історії українського народу – конституції Пилипа Орлика. Але головним залишається саме дотримання її основних норм та положень, що є найвищим етапом розвитку суспільства.
Всі ми прагнемо, щоб задекларовані права стали реальністю, щоб люди почували себе захищеними і впевнено дивилися у майбутнє. Коли кожен громадянин України відчує, що його життя, здоров`я, честь і гідність, недоторканність і безпека дійсно визнані найвищою цінністю, тоді ми зможемо з гордістю заявити: Україна стала демократичною державою! Ми, як справжні українці, маємо дбати про виконання основного закону держави – Конституції України.
Бажаю Вам щоб у своєму конституційному розвитку наша держава завжди дотримувалась норм та положень основного закону.
Зі святом!

*

Шановні працівники Державної податкової служби!

Вітаю вас з професійним святом. Від вашої енергії та наполегливості великою мірою залежить наповнення державної казни, вирішення тих важливих соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед нашою країною.
Вірю, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню партнерських відносин з платниками податків, впровадженню сучасних ефективних методів господарювання, підвищенню добробуту наших громадян.
Бажаю вам міцного здоров'я, щастя й нових професійних здобутків/

**
Шановні працівники архітектурної галузі!

Виcловлюю щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня архітектури!
Варто тільки згадати неоціненний вклад архітекторів з найдавніших часів і до наших днів, як розумієш, що архітектура – справжнє мистецтво. Своєю сумлінною та копіткою працею, перспективним і творчим баченням ви приносите чимало цінного для розвитку нашого регіону. Ваш високий професіоналізм, самовідданість і творча праця сприятиме створенню нових архітектурних шедеврів.
Нехай усі ваші творчі доробки будуть радувати не одне покоління наших з вами нащадків.
Здоров’я вам, наснаги, добробуту, упевненості у майбутньому, невичерпної енергії у творчих справах.

**
Шановні славутчани!

Щиро вітаю вас з Міжнародним днем кооперації!
Від вас залежить задоволення потреб населення в товарах та послугах, якості їх надання. Впевнений, що Ваша робота й надалі сприятиме сталому зростанню та підвищенню добробуту жителів нашого міста.
Бажаю вам міцного здоров‘я, щастя, радості та сімейного благополуччя.

З повагою,
міський голова Василь Сидор

Розміщенно в Без категорії