Місто Славута – місто талантів

Місто Славута давно славиться своєю природою, незабутніми пейзажами, приємними людьми, за що стало улюбленим для багатьох його гостей. Ті, хто побував у цьому куточку Волині, залишав про нього лише позитивні відгуки.
Не меншої популярності завоювали і славутські таланти, котрі доводять це активною участю у різноманітних культурних та спортивних заходах не лише всеукраїнського рівня, а й на міжнародній арені.
Свою старанність, відповідальність у роботі та професійність талановиті представники Славути постійно доводять на різноманітних концертах та звітних вечорах.
Так, минулої п’ятниці, зала Палацу культури м. Славути була переповнена сотнями глядачів, які із радістю стали гостями звітного концерту Будинку дитячої творчості.
Ходою дівчат-прапороносців урочисто розпочали не просто захід, а справжнє феєричне шоу, чию позитивну атмосферу постійно підтримували ведучі Оксана Турчак та Роман Скорий.
Охоплені прийдешнім чемпіонатом з футболу «Євро-2012», творча команда БДТ вирішили присвятити свій звітний концерт саме цій події, і таким чином, підтримати наших футболістів.
Традиційно програма творчого звіту БДТ включає прощання із тими, хто не один рік гордо проніс звання «вихованець БДТ» – з його випускниками. Тож урочисто на сцені вітали Романа Скорого, Віру Ягоду, Дарію Малініну, Анну Ковальчук, Миколу Товкуна, Олега Сірука, Ірину Мельник, Вікторію Кривошию, Анну Дмитрук. Для них вітальні слова адресували голова м. Славута Василь Сидор, начальник міського управління освіти Валентина Сабінська, директор БДТ Ірина Руденко. Усі разом вони бажали молодим талантам подальших творчих успіхів та нових звершень. Крім того, слова вдячності лунали і для батьків, які належно виховують дітей, колективу закладу – за віддану працю, старання, які вони вкладають у своїх вихованців. На честь закінчення БДТ випускникам були урочисто вручені посвідчення та подарунки.
Щороку звітний концерт БДТ вражає своєю оригінальністю. Неординарною була ідея заходу і цього разу, а полягала вона у тому, щоб провести творчий концерт у формі футбольної гри.
У творчих матчах брали участь усі вихованці БДТ, від п’ятирічної малечі і до тих, хто цього року став випускниками. Співали для глядачів солісти молодшої, середньої та старшої груп зразкового театру естрадної пісні «Водограй» (керівник Оксана Турчак); танцювальні номери подарували гостям вихованці зразкового хореографічного ансамблю «Альянс» (Алла Терентьєва), танцюристи гуртка спортивно-бального танцю «Грація» (Лариса Музиченко), народного танцю «Дивосвіт» (Людмила Дунайчук), гуртка стилізованого бального танцю «Колорит» (Марина Рабченюк). Крім того, свої танцювальні вміння демонстрували глядачам учасники клубу «Малюк».
Без перебільшення можна стверджувати, що Будинок дитячої творчості – це справжня скарбниця талантів та професійної майстерності. Щиро дякуємо за незабутній вечір приємних вражень усім учасникам концерту, керівникам творчих гуртків, та тим, хто брав участь в організації такого свята. Без сумнівно, славутчани в праві радіти за те, що у нашому місті є стільки талановитих та творчих людей, здібних професіоналів та вмілих організаторів!
Хоч і навчальний рік у БДТ завершився, у закладі завжди відчинені двері для нових вихованців. За довідками звертайтеся за тел. 2-13-39, м. Славута, вул. Б, Хмельницького, 58.

Розміщенно в Без категорії