Свято мужніх захисників

Урочисте святкування Дня захисника Вітчизни відбулося 23 лютого у міському Палаці культури. Розпочалося святкове дійство у супроводі Славутського муніципального духового оркестру під керівництвом Георгія Білоуса.
Вітання на адресу присутніх у залі представників сильної половини людства від імені міського голови Василя Сидора висловив перший заступник міського голови Сергій Микульський.
Свої пісенними дарунками налаштували присутніх гостей на справжній армійський дух учасники народного аматорського хору ветеранів війни та праці під керівництвом Анатолія Моторного та акомпоніаторством Петра Бондарука.
Долучилися до святкової програми талановиті та юні представники нашого міста – вихованці міського Палацу культури, які з нагоди Дня захисника Вітчизни подарували славутським чоловікам пісенні та танцювальні композиції. Для гостей співали Максим Луговий, Вікторія Савчук, Ірина Марчук, Олесь Сакалюк, Лілія Котик, Нікіта Ішмуратов, Юлія Шашок; взяли участь у концерті шоу-балет «Фрістайл», гурт «Калейдоскоп».

Розміщенно в Без категорії