У рамках конструктивного діалогу

8 лютого для Славутського міськрайонного центру зайнятості був доволі насиченим. У реконструйованому та сучасному приміщенні зібралися почесні гості – директор обласного центру зайнятості Іван Кравчук, керівники центрів міст та районів Хмельницької області, аби познайомитися із напрацьованим досвідом якісної роботи славутських колег. Відвідав зустріч і міський голова Василь Сидор.
Директор Славутського ЦЗ Маргарита Кравчук ознайомила учасників зустрічі із роботою центру, де на сьогодні створені всі умови, аби задовольнити соціальні потреби відвідувачів. Навантаження робити Центру складає близько 4-5 тис. осіб протягом місяця, проте професійність його працівників допомагає не лише справлятися із поставленими завданнями, а й при цьому підвищувати показники роботи. Зокрема, це стосується розв’язання актуальних проблем зайнятості населення, сприяння забезпеченню ефективної зайнятості, створення нових робочих місць, умов для розвитку підприємництва. За більш, ніж 20 років служби зайнятості, за допомогою звернулося понад 76 тисяч незайнятих трудовою діяльністю громадян. До високих показників належить і те, що 8 із 10 осіб отримали допомогу як у працевлаштуванні й навчанні, так і в оплачуваних громадських роботах. Приємно відзначити, що розширення інформаційного наповнення центру підвищило якість культури обслуговування громадян. Пізнавальним для кожного із гостей було відвідування та знайомство із роботою секторів та відділів центру.
Ґрунтовний виступ про стан основних тенденцій на регіональному ринку праці підготував заступник директора ЦЗ Сергій Пономарьов. Зокрема, був озвучений перелік шляхів покращення ситуації на регіональному ринку зайнятості, серед яких: здійснення аналізу тенденцій економічного розвитку регіону, структури і динаміки робочих місць і розрізі кожного підприємства, створення сприятливого клімату для залучення інвестицій та кредитних ресурсів, забезпечення формування комплексних та інноваційних програм, ефективне створення робочих місць для проведення оплачуваних громадських робіт з благоустрою та озеленення території населених пунктів, посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи тощо.
Міський голова Василь Сидор, відзначивши позитивну динаміку Центру зайнятості у сфері працевлаштування, зауважив, що на сьогодні Славутською міською радою затверджено 14 інвестиційно-привабливих земельних ділянок, що є може бути важливим кроком на шляху покращення ситуації на ринку праці. Крім того, проводяться роботи щодо залучення інвесторів для будівництва промислових об’єктів на трьох земельних ділянках, передбачених Генеральним планом міста Славути для розміщення виробничих потужностей. Позитивом для міста, як зазначив міський голова, є залучення Центром зайнятості до оплачуваних громадських робіт непрацевлаштованих громадян, адже це дає можливість підтримувати їхнє матеріальне становище та покращувати благоустрій рідного міста.

Розміщенно в Без категорії