Молоде покоління легкоатлетів зростає

Нещодавно в місті Хмельницькому відбувся Чемпіонат області з легкоатлетичного кросу. Приємно відзначити, що І місце з бігу на дистанції 1000 метрів серед дівчат посіла учениця Славутської дитячо-юнацької спортивної школи Юлія Звєрєва (тренер ДЮСШ з легкої атлетики Т.Черняк). Перемігши, юна спортсменка здобула путівку на Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу в складі збірної команди області.
Приємним для нашої школи є й те, що на Чемпіонаті України з кросу в складі збірної команди області будуть виступати наші випускники: Олена Біло щук – майстер спорту з легкої атлетики, член збірної України з легкої атлетики та Сергій Снігур – член збірної команди області з легкої атлетики, бронзовий призер Чемпіонату України з бігу на 3000 метрів.
Отож побажаємо нашим спортсменам успіху на Всеукраїнських змаганнях, які відбудуться 21-23 жовтня 2011 року.