«А ми славні козаченьки – України діти»

Щороку День Козацької Покрови є цікавим як для дорослих, так і для найменших представників нашого міста. Так, 12 жовтня, великий козацький дух продемонстрували маленькі вихованці дошкільного навчального закладу № 2 «Подоляночка». Малеча, з допомогою вихователів садочка подарували усім веселе та незабутнє свято, а підтримували маленьких героїв оплесками батьки та гості заходу.
Пісням у виконанні майбутніх козачат раділи усі без виключення присутні, адже хоч і по-дитячому, але так щиро звучали слова маленьких славутчан «той, хто любить наш козацький край, з нами пісню дзвінко заспівай», «а ми славні козаченьки – України діти».
Свою спритність, кмітливість демонстрували вихованці садочку під час конкурсів та ігор, ділилися набутими знаннями, розповідаючи про козаків. Крім того, приємно здивували творчі таланти малечі – танець з булавами, весела гра на музичних інструментах та багато іншого.
Трепетним моментом свята було проголошення «заповідей козачат», серед яких – любити свою Батьківщину, рідну мову, поважати старших, бути хоробрим, цінувати козацькі традиції – на що маленькі вихованці давали «дорослі» обіцянки. А вручив малечі посвідчення козачат та подарунки міський голова Василь Сидор. Василь Богданович, користуючись нагодою, подякував присутнім батькам, працівникам дошкільного закладу за належне виховання, піклування та турботу про дітей, прищеплення малечі любові до рідного краю, поваги до традицій та звичаїв.

Розміщенно в Без категорії