Спортивна молодь – успішне майбутнє нашого міста

У рамках святкування Дня міста адміністрацією та тренерським колективом з легкої атлетики Славутської дитячо-юнацької спортивної школи був проведений щорічний легкоатлетичний крос. Легкоатлетична траса проходила в лісовій зоні, відомій всім славутчанам як «Дубовий гай». Учасників змагань з міст Нетішина, Шепетівки, Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю, Здолбунівської ДЮСШ «Колос» та збірну команду легкоатлетів Славутської ДЮСШ привітав міський голова Василь Сидор, заступник міського голови Едуард Сабінський, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Олександр Косюк та директор Центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Валерій Шабуров.
Учасники кросу змагалися серед юнаків та дівчат молодшої вікової групи (2000-2001 р.н.) на дистанції 500 м., серед юнаків та дівчат 1998-1999 р. н. на дистанції 1000 м., а також серед дівчат 1996-1997 р. н. на дистанції 1000 м., серед юнаків цього віку на дистанції – 2000 м.
Змагання пройшли на високому організаційному рівні. Між учасниками легкоатлетичного кросу розгорталася напружена боротьба за кожну секунду дорогоцінного часу. І, все ж таки, перемагає найсильніший. Найшвидшою на дистанції 500 м. серед дівчат 2000-2001 року народження стала вихованка Костопільського ліцею-інтернату, а наша Каріна Васьківська (тренер Т. Черняк) отримала бронзову нагороду. Серед юнаків у цій же віковій групі на дистанції 500 м. срібну нагороду отримав Василь Степанюк (тренер Т. Черняк). Чемпіонкою стала Юлія Звєрєва на дистанції 1000 м. серед дівчат 1996-1997 р.н. (тренер Т. Черняк).
Всі учасники змагань від проведених спортивних заходів та вдалих виступів отримали задоволення, а їх наставники щиро раділи за досягнення своїх вихованців. Ми вдячні всім тим, хто приїхав на ці змагання та приймав участь у них!

Заступник директора ДЮСШ з
навчально – виховної роботи Ірина Яремчук

Розміщенно в Без категорії