Плани – це життя: живемо, плануємо, творимо!

Виховання дитини – це важливий етап її життя, у якому роль відіграють як батьки, так і ще одні наставники – педагоги. Знання та доброта, яку вони віддають своїм вихованцям, назавжди будуть зігрівати маленькі серця. Непростою є робота освітян, адже попри необхідність володіти численними знаннями, вміннями, для них потрібно вирішувати важливі питання, від яких залежить якісне та комфортне навчання молодих людей. Цього навчального року в деяких освітніх закладах міста зустрічали нових керівників. Своїми враженнями від закладу та планами роботи з нами поділилася новопризначений завідувач ДНЗ № 3 «Росинка» Наталія Василівна Путнік.
Наталіє Василівно, які Ваші враження від закладу, куди Вас призначено?
– Насамперед хочеться сказати, що я люблю свою роботу, виховувати наймолодших громадян міста – для мене найдорoжчий скарб. Дошкільних закладів в місті є багато, але мені довірили очолити той заклад, який вісім років назад відвідувала моя донька. Прийшовши сюди не в ролі мами, а як завідуюча, я побачила його з іншого боку. Заклад має гарне розташування, поряд зеленіють ліси та щодня лунає сміх маленьких вихованців садочка. Приміщення закладу розподілене так, що в ньому можна створювати різні виставки, музеї та фотоколажі.
Як сприйняв Ваш прихід колектив садочка?
– Вперше ідучи в дитячий садок в якості керівника, я дорогою думала, що сказати, як себе повести при зустрічі з колективом. Перше знайомство з працівниками садочка виправдало всі мої сподівання – в цьому закладі працюють приємні люди, помітною була їх злагоджена робота. При спілкуванні з ними я зрозуміла, що всі налаштовані на спільну працю, найважливіша мета якої – виховання та навчання найменших мешканців нашого міста.
Чи можете поділитися першими кроками на новій посаді?
– Серед перших кроків – збори усього трудового колективу садочка, де обговорювалися графіки роботи, узгоджувалися різні організаційні питання. Крім того, вдалося зорганізувати участь в урочистій ході до Дня міста.
Які плани на майбутнє?
– Плани – це життя: живемо, плануємо, творимо! Кожен керівник закладу планує свою роботу щодо розвитку закладу, і я не є винятком. Хоча очолюю заклад з 1 вересня цього року, але вже дещо запланувала у майбутній роботі закладу. Насамперед потрібно доповнити ігрові та спортивні майданчики на території закладу. Разом з вихователями та батьками наших вихованців планую поповнення ігрових осередків, по можливості оновити меблі в ігрових кімнатах. Крім того, працюємо над ідеєю створити в садочку музей «Космос», у музично-спортивному залі завершити створення української світлиці. Коли я побачила прекрасну галерею, яка знаходиться на другому поверсі, я відразу зрозуміла, що там має бути «Зимовий сад», розумію, що для створення його потрібно багато сил та не один рік роботи, але я впевнена, що спільними зусиллями працівників закладу це вдасться реалізувати. Також у садочку планується робота гуртків, які будуть проводити вихователі дошкільних груп. Плануємо найближчим часом започаткувати хореографічний гурток, де заняття буде проводити спеціаліст хореограф. Найбільше бажання усього нашого колективу та батьків – провести капітальний ремонт музично-спортивного залу; ще однією спільною мрією усіх нас та міського голови В. Сидора, начальника управління освіти В. Сабінської – відновити функціонування басейну, щоб вихованці ДНЗ № 3 могли насолоджуватись оновленим басейном. Все це хочеться здійснити задля важливої мети – створити належні умови в дошкільному закладі для виховання маленьких славутчан, подарувати їм радість дитинства та користь від перебування у садочку.

Розмову вела О. Лиса, прес-секретар міськвиконкому

Розміщенно в Без категорії