Офіційно

Першочергово було заслухано інформацію керівників комунальних підприємств міста про хід виконання заходів з підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 р.р. На сьогоднішній день усі роботи проводяться згідно попередньо сформованих планів. Як зауважив начальник комунального підприємства «Славутське ЖКО» Василь Яцюк, серед ряду виконаних робіт варто відмітити, що на разі стовідсотково поновлено нумерацію на будинках міста, активно проводяться роботи із теплопостачання, ремонту покрівель, під’їздів та благоустрою міста (ямковий ремонт доріг, озеленення). Проблемним залишається питання ремонту зовнішньої мережі теплопостачання, що потребує значних затрат трудових та матеріальних ресурсів, але до початку опалювального сезону дані роботи планується завершити. За інформацією начальника Славутського УВКГ Леоніда Степанюка, у водопровідно-каналізаційному господарстві одним із основних питань на сьогодні є завершення реконструкції водопровідних мереж на вул. Козацькій, З. Космодемянської та встановлення частотного перетворювача на очисних спорудах. Також планується із залученням державних коштів здійснити реконструкцію станції знезалізнення води та трьох свердловин.
Міський голова Василь Сидор відмітив, що в цьому році виконуються роботи по 86-ти об’єктах. Розпочаті також роботи на об’єктах, що фінансуються за рахунок субвенції з Державного бюджету на соціально-економічну компенсацію ризику населенню, яке проживає в 30-кілометровій зоні Хмельницької АЕС. Актуальним залишається питання заміни мереж модульних котелень Комібнату «Будфарфор», переданих в комунальну власність міста.
Значна увага на засіданні виконкому була приділена аналізу роботи із зверненнями громадян у структурних підрозділах міської ради та комунальних підприємствах міста. Вирішено і надалі проводити постійний аналіз звернень, що надходять від громадян, та своєчасно реагувати на них.
Начальник управління освіти Валентина Сабінська проінформувала присутніх про виконання заходів з розвитку дошкільної освіти міста. На сьогодні 1486 дітей відвідують дитячі садки, що становить 70% від загальної кількості дітей дошкільного віку, які проживають в місті. Функціонує достатня кількість груп спеціального призначення для дітей з особливими потребами, які відвідує 287 дітей. Постійна увага приділяється харчуванню дітей у дошкільних закладах. Покращено матеріально-технічний стан дошкільних закладів, а саме: ремонт зовнішнього водогону та каналізації в ДНЗ № 1, водогону в підвальному приміщенні в ДНЗ №3 та вентиляційної системи в ДНЗ №2 та ДНЗ №6. Проведено ремонт пральної кімнати в ДНЗ №6. Додатково з 1 вересня 2011 року розпочинають функціонування 2 дошкільні групи на 50 місць в НВО №1 «Дошкільний заклад – початкова школа», що дасть змогу прийняти ще 50 дошкільників. Однак, потреба у дошкільній освіті зростає. На черзі перебуває 250 дітей, в основному це діти раннього віку від 2-х до 3-х років. Тому будівництво нового дошкільного закладу в мікрорайоні «Сонячний» залишається актуальним. На період до введення його в дію планується створити групи короткотривалого перебування для дітей старшого віку на базі ЗОШ №3,№7, розширити альтернативні можливості надання послуг у сфері дошкільної освіти шляхом створення Центру раннього розвитку дитини на базі ДНЗ №4 «Сонечко». Пропонується через систему клубної роботи розпочати заняття з дітьми з шестимісячного віку, розширити надання послуг реабілітаційно-оздоровчого, фізкультурного-оздоровчого, художньо-естетичного, лікувально-профі-лактичного напрямків.
За інформацією начальника фінансового управління міськвиконкому Юлії Долішної за попередньо затвердженим планом бюджету на І півріччя 2011 року: доходна частина бюджету міста по загальному фонду становить 49,5% та 42% по спеціальному фонду; видаткова частина бюджету міста по загальному фонду виконана на 52,79% до уточненого плану на 2011 рік, по спеціальному на 22,23%. Доповідачем також було надано інформацію стосовно використання коштів Цільового фонду спеціального фонду бюджету міста Славути, в тому числі залучених коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури за перше півріччя цього року.
Стосовно питання щодо стану виконавської дисципліни у виконавчих органах Славутської міської ради у першому півріччі доповіла керуюча справами Вікторія Крута. Як було відмічено, за звітний період видано 181 розпорядження та більше 130 доручень міським головою. За 6 місяців поточного року відправлено 966 документи у різні центральні органи виконавчої влади та обласні управління, установи та організації, із них 624 інформацій або 64,6 відсотка від загальної кількості на виконання документів безпосередньо в облдержадміністрацію. Аналіз виконання документів свідчить, що порушень встановлених термінів виконання документів зі сторони безпосередніх виконавців у виконавчому комітеті міської ради не було.
Про стан криміногенної ситуації за І-е півріччя та заходи щодо забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян розповів заступник начальника Славутського РВ УМВС Сергій Малярчук. Вирішено здійснити додаткові заходи щодо покращення криміногенної ситуації, зміцнення зв’язків правоохоронних органів, зокрема міліції громадської безпеки, з органами місцевого самоврядування, громадськими формуваннями та населенням.
Розглянувши звернення координаційної ради у справах жінок при відділі у справах сім’ї, молоді та спорту було вирішено за вагомий особистий внесок у вихованні дітей у сім’ї рекомендувати для представлення до нагородження почесним званням України «Мати-героїня» Марію Миронівну Тарасюк.
Прийнято рішення про продовження в місті в якості експерименту тимчасового механізму по перевезенню пільгових категорій пасажирів (з даним рішенням ви можете ознайомитися у цьому номері газети).
Згідно матеріалів обстежень робочої групи по обстеженню суб’єктів господарської діяльності в м. Славута стосовно виявлення 56 діючих гральних автомата вирішено зобов’язати КП «Славутське ЖКО», Славутське УВКГ та рекомендувати Славутському РЕМ розірвати договір щодо надання послуг з власниками приміщень, де виявлено систематичне порушення вимог чинного законодавства України у сфері грального бізнесу. Дане рішення прийнято на основі «Положення про порядок отримання дозволу на розміщення та експлуатацію об’єктів роздрібної торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у м. Славута у новій редакції», затвердженого рішенням 8 сесії 6 скликання Славутської міської ради від 24.06.2011р. №7-8/2011.
Окрім блоку житлових та будівельних питань, розглядалися також питання про встановлення дорожнього знаку «Рух вантажних автомобілів заборонено» на вул. Ватутіна, захист прав неповнолітніх, надання допомоги на поховання, виділення одноразової матеріальної допомоги, надання дозволу на розміщення та експлуатацію об’єкту ресторанного господарства, видачу свідоцтва на право власності та ін.

Розміщенно в Без категорії