Я – волонтер, і це круто!

19 липня у приміщенні міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулося засідання «Школи волонтерів», на якому були підведені підсумки волонтерської діяльності за І-ше півріччя 2011 року.
Звітували волонтери по різноманітних напрямках, а саме: профілактична робота по попередженню негативних явищ в учнівському та молодіжному середовищі (А. Ільїн та члени молодіжного клубу «Чойс»); робота із сім’ями, які опинилися в складних обставинах (В. Алєєксєєнко); робота з особами, які повернулися з місць позбавлення волі та засудженими до покарань без позбавлення волі (М. Попадюк); профілактика небезпечних хвороб та ВІЛ/СНІДу (В. Столбовий); робота з особами, що вживають психотропні речовини та клуб «Реальне життя» (Д. Соколов); робота з дітьми та молоддю з функціональними обмеженнями (В. Слівін, В. Морозюк); робота з дітьми-сиротами та позбавленими батьківського піклування (П. Ватаман, О. Черняк).
Кращих 22 волонтери з усіх напрямків роботи були нагороджені подарунками, придбати які допомогли Славутська організація Товариство Червоного Хреста, благодійний фонд «Любов» та міський Центр СССДМ.
Незабаром група волонтерів на чолі з А. Ільїним буде представляти наше місто на обласному таборуванні волонтерських загонів «Я – волонтер, і це круто», у якому юні представники волонтерського руху беруть участь уже третій рік поспіль. А мотивує їх до цього – можливість самоутвердитися в очах однолітків, батьків, вчителів, бажання знайти нових друзів, можливість набути нових навичок і знань та проведення власного дозвілля, підвищення рівня самостійності, самоорганізації. Тож побажаємо їм успіху та удачі!
О. Максимчук, керівник «Школи волонтерів»

Розміщенно в Без категорії