Нові послуги в дошкільній освіті -«Дивосвіт» відкрив для вас двері

Приємною новиною для славутчан буде відкриття на базі дошкільного навчального закладу №4 «Сонечко» Центру раннього розвитку дитини для дітей віком від двох місяців до шести років.
У новому закладі будуть працювати групи по підготовці до школи, художньо-естетичного, фізкультурно-оздоровчого спрямування, групи по наданню послуг з корекційної, педагогічної, медичної, соціальної реабілітації дітей. Планується робота клубів, секцій, гуртків, студій для дітей віком від чотирьох до шести років, а також консультаційний пункт для надання всебічної допомоги сім*ям. Передбачається режим роботи протягом дня , в вечірні години , вихідні та святкові дні. Цей заклад можуть відвідувати діти, які зараховані в інші дитячі садки та ті, що виховуються вдома.
Індивідуальна робота з дошкільниками корекційного та реабілітаційного спрямування планується за наступними напрямами:
– предметно-практична діяльність;
– лікувальна фізкультура;
– соціально-побутова та комунікативна діяльність;
– просторова орієнтація;
– розвиток зорового та слухового сприймання;
– формування звуковимови та розвиток мовлення
З дошкільнятами будуть працювати досвідчені педагоги за сучасними новітніми методиками. А також з дітьми будуть працювати практичний психолог, вчитель-логопед, тренери з фізичної культури, хореограф, спеціаліст з лікувальної фізкультури, музичний керівник. За необхідністю запрошуватимуться інші спеціалісти.
Перебування дітей в закладі буде цікавим, змістовним. Набір дітей буде проводитись з 08 серпня 2011 року за адресою: вул.. Козацька 85. Додаткова інформація за телефонами2-15-95, 2-26-64.
Методист з дошкільної освіти В.О.Бурак.

Розміщенно в Без категорії