І відпочили, і оздоровилися

Здорові, усміхнені та веселі діти – запорука щасливого майбутнього нашої країни. Теплі сонячні дні завжди були найкращим періодом для оздоровлення та відпочинку дітей, особливо тих, які через певні життєві труднощі не спроможні насолодитися справжнім літнім відпочинком та запастися силами, енергією, необхідної для здорового розвитку молодого організму.
Маленьким славутчанам, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, уже третій рік поспіль забезпечують відпочинком та оздоровленням на півдні нашої країни. Цьогоріч дітям із клубу «Чужих дітей на світі не буває», організатором якого є Олена Максимчук, відпочили в курортному селищі Привітне Алуштинського району. У період з 30 травня по 13 червня 16 дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах мали можливість провести чудові літні дні на березі Чорного моря. Разом з тим, цілюще повітря кримських гір та пагорбів, чудодійна сила моря та чудові краєвиди, що оточували дітей увесь час, подарували дітям справжнє задоволення.
Відпочинок дітей, що проходив у таборі під назвою «Дитячі мрії», був насичений різноманітними заходами, які забезпечили юним жителям нашого міста безліч нових емоцій. Щодня у таборі проводилися конкурси, ігри, аукціони, спортивні змагання та театральні сценки. Крім того, діти мали можливість продемонструвати свої вміння, адже саморобки, колажі, присвячені різноманітній тематиці, були виконані здібними руками дітлахів. Кожний день у таборі був присвячений різним темам та носив свою назву: день дружби, чистоти, прощення, день, присвячений любові до навколишнього світу та інше. Так, у день дружби проводилася гра «Явний друг», умовою якої було протягом дня сказати якнайбільше гарних слів, зробити добре діло, або допомогти другові. Така гра допомагає дітям бути дружнішими, поважати один одного, а також зрозуміли, що коли хочеш мати друзів, то, в першу чергу, сам маєш бути дружнім. У конкурсі «Цікава ручна праця», що був проведений у таборі, особливо відзнаку отримав Максим Щасливий, який, зробивши макет табору «Дитячі мрії», зайняв перше місце.
Не менш цікавими заходами у таборі були різноманітні театральні сценки та командна робота, у результаті проведення яких діти змогли краще пізнати один одного та подружитися. А перевірити закріплену дружбу допоміг похід в гори, коли сильніші допомагали тим, хто відставав, і таким чином теорія перетворилася в практику.
У день закриття табірної зміни діти отримали призи та подарунки. Можна з радістю сказати, що деякі з мрії наших друзів вже втілилися в життя: гарний відпочинок, нові друзі, реалізація самого себе і виховання в собі порядного характеру для подальшого життя. Велика вдячність усім тим, хто прийняв безпосередню участь в тому, щоб ці діти могли бути там.

Віктор Алєксєєнко, представник напрямку по роботі із сім’ями, які опинилися у скрутних життєвих обставинах при ЦСССДМ.

Подяка
Міський голова В. Сидор дякує за допомогу та сприяння в організації відпочинку та оздоровлення дітей підприємствам міста, а саме: ПАТ «Славутський солодовий завод» (генеральний директор М. Дубіна), ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор» (директор В. Коберник), КП «Славутський пивзавод» (Л. Лавренюк), приватному підприємцю Д. Черняку, а також колективу Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та благодійному фонду «Любов».

Розміщенно в Без категорії