Чергова подяка від військових за надану допомогу 🇺🇦

Один із військових підрозділів Збройних Сил України, а саме – 15-а окрема бригада артилерійської розвідки «Чорний ліс» передав міському голові символічні подарунки, тим самим висловлюючи свою вдячність колективу виконавчого комітету Славутської міської ради за надану благодійну допомогу.  

Цей знак вдячності є особливим для нас! Продовжуємо підтримувати Сили безпеки та оборони України та працювати задля Перемоги!

Разом – сильніші! 💙💛

Пресслужба Славутського МВК.