Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проєкт рішення «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Славутської міської об’єднаної територіальної громади». Проєкт розроблений управлінням житлово-комунального господарства, енергозбереження, благоустрою та громадського порядку виконавчого комітету Славутської міської ради з метою удосконалення нормативно-правового регулювання відносин у сфері благоустрою території населених пунктів Славутської міської об’єднаної територіальної громади.

 Повний текст проєкту рішення з аналізом  його регуляторного впливу оприлюднено на офіційному сайті Славутської міської ради: slavuta-mvk.gov.ua (розділ «Регуляторна політика – проекти для обговорення»).

 Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді від фізичних та юридичних осіб їх об’єднань в місячний термін з дня опублікування цього повідомлення за адресою: м. Славута, вул. Соборності, 7 каб. №9, тел. 7-17-25.

Проєкт рішення

Про затвердження Правил благоустрою
території населених пунктів Славутської
міської об’єднаної територіальної громади

Керуючись пунктом 44 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 10, 34 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Типових правил благоустрою території населеного пункту, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017 р. № 310, з метою удосконалення нормативно-правового регулювання відносин у сфері благоустрою території населених пунктів Славутської міської об’єднаної територіальної громади, належного утримання та раціонального використання її території, забезпечення чистоти та порядку, Славутська міська рада ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Правила благоустрою території населених пунктів Славутської міської об’єднаної територіальної громади (додаються).

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення  Славутської міської ради  від 31.01.2014 року № 15-38/2014 «Про затвердження Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти й порядку в м. Славута».

3.Управлінню внутрішньої політики та інформаційного забезпечення  виконавчого комітету Славутської міської ради (Чумак Л.А.) оприлюднити дане рішення на офіційному веб сайті Славутської міської ради та її виконавчого комітету.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, інвестицій, промисловості, торгівлі, розвитку підприємництва, будівництва та благоустрою транспорту, зв’язку (Якимчук С.М.), а організацію його виконання – на заступника міського голови Солоху Т.І

Міський  голова                                                        В.Б. Сидор

Аналіз регуляторного впливупроєкту регуляторного акту – проєкту рішення Славутської міської ради«Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Славутської міської об’єднаної територіальної громади»