ПРИЙОМ ПРОЄКТІВ НА ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ МІСТА ПРОДОВЖЕНО ДО 30 ЧЕРВНЯ

Відповідне рішення прийняте на засіданні сесії міської ради сьогодні, 15 травня. Головна причина відтермінування – карантин.

Нагадуємо, відповідно до положення про Громадський бюджет Славутської міської ОТГ проєкти мають бути спрямовані, зокрема, на поліпшення екологічності та комфорту проживання мешканців, естетичного вигляду міста та сіл громади, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проєктів в усіх сферах життєдіяльності міста.

Порядок надання та відбору проєктів наступний:

1. Автор подає проєкт на платформі «Громадський бюджет» на сайті Славутської міської ради https://slavuta-mvk.gov.ua (пряме посилання – https://slavuta-budget.e-dem.in.ua/#/) або на паперовому бланку. Звичайно ж, в умовах карантину зручніше і доцільніше робити це онлайн.

На платформі «Громадський бюджет» можливо авторизуватися у будь-який зручний спосіб, що підтримується системою: ЕЦП, BankID, MobileID.

Паперовий бланк проєктної заявки потрібно заповнити, сканувати і надіслати на електронну пошту – invest_mvk@ukr.net.

 2. Місцевий модератор перевіряє проєкт на предмет правильності заповнення усіх полів. Якщо щось не так – повідомляє про це автора, щоб він вніс правки. Після схвалення модератором проєкт з’являється на платформі «Громадський бюджет».

3. Оскільки до проєкту необхідно долучити список із П. І. Б. та підписами 15 громадян, які його підтримують, а в умовах карантину це зробити проблематично. Тому після того, як проєкт буде погоджений місцевим модератором, розпочнеться збір підписів на підтримку проєкту на платформі «Е-консультації» (https://consult.e-dem.ua/6810600000), про що буде повідомлено автора ідеї окремо.

 4. Автори проєктів самостійно організовують у мережі інформаційну кампанію серед мешканців міста з роз’ясненням переваг власного проєкту з метою отримання голосів на його підтримку через платформу «Е-консультації».

У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся до управління економічного розвитку в робочі дні з 8-00 до 17-00 на ел. пошту economika_sl@ukr.net або invest_mvk@ukr.net та за телефонами 7-17-25, 098-906-70-79 Бражук Петро, 097-233-33-45 Лілія Максімова.

Управління економічного розвитку виконавчого комітету Славутської міської ради