ОПЕРАТИВКА УВКГ ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

У період з 27.04.2020 по 04.05.2020 року працівниками КП «Славутське УВКГ» були виконані наступні роботи:

1. У мікрорайоні «Південний» триває будівництво каналізаційних мереж. Зважаючи на існуючі комунікації електричних мереж, газових та водогінних систем постачання, піщаний ґрунт, який постійно осипається з стінок канави, робота по прокладенню каналізації є надзвичайно складною. Відтак, на вул. Лермонтова протягом тижня прокладено 33 м. труби ПВХ (полівінілхлоридної) діаметром 250 мм.

2. Потребували ремонту стальні труби водогону поблизу свердловини №10. Наразі ця ділянка водогону відремонтована, витік води припинено. 

3. Проводились роботи з відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж на вулицях: Ватутіна, Здоров’я, Ізяславська, Козацька, Перемоги, Плотиче, Привокзальна, Соборності, Я. Мудрого та ін.

4. Гідродинамічною установкою «Аква Джет» проводились роботи з усунення особливо складних заторів каналізації на вулицях: Лісна 13, Сокола 4.

5. Проведено черговий інженерно-технічний огляд та профілактичне обслуговування свердловин  № 7, 8, 9, 10, 11, 14 водозабору «Південний».


Протягом зазначеного часу аварійною службою УВКГ було здійснено 5 виїздів пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 26 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

 У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено вісім виїздів пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж.


Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби 096-282-44-78.