ВОДА У КРАНАХ СЛАВУТЧАН – БЕЗПЕЧНА

За інформацію Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) коронавірус COVID-19 у воді не живе та легко піддається окисленню (https://www.who.int/publications-detail/water-sanitation-hygiene-and-waste-management-for-covid-19). Крім того, водозабір у Славуті здійснюється з артезіанських свердловин глибиною до 150 метрів.

ВООЗ також зазначає, що «на сьогодні немає жодних доказів того, що вірус COVID-19 передається через каналізаційні системи, з очищенням стічних вод або без них».

Таку ж позицію озвучив Федеральний інститут безпеки та гігієни праці Німеччини (BauA): «Передача віруса COVID-19 через каналізаційні мережі малоймовірна, адже основним джерелом передачі є повітряно-крапельний шлях через дихальні шляхи або через руки, що контактують зі слизовою оболонкою носа, рота чи кон’юнктиви».

Славутські міські очисні споруди каналізації працюють у штатному режимі з дотриманням умов гігієни та техніки безпеки праці.

Незважаючи на запроваджений карантин, наше підприємство працює та надає споживачам відповіді послуги. Для того, щоб забезпечити цілодобове надання послуг водопостачання та водовідведення, аварійно-ремонтні роботи, КП «Славутське УВКГ» має вчасно проводити розрахунки за спожиту електроенергію, пальне, запчастини для підтримання в справному стані спеціалізованої техніки, забезпечувати виплату заробітної плати працівникам.

Шановні споживачі! Просимо вас знайти можливість сплатити за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення та потурбуватися про своїх близьких і рідних похилого віку – допомогти їм оплатити рахунки.

Сьогодні є чимало інтернет-послуг за допомогою яких можна розрахуватися, не виходячи з дому, наприклад, через Приват 24 та інші зручні для вас ресурси.

Будьте здорові!

Пресслужба Славутського МВК за інформацією КП «Славутське УВКГ»

P.S. 25 березня 2020 р. виконавчим комітетом Славутської міської ради було прийнято рішення № 105 “Про створення комісії по обстеженню об’єктів водопостачання та  централізованого водовідведення Славутської міської ОТГ”.