КАНАЛІЗАЦІЯ – НЕ СМІТНИК: ПРАЦІВНИКИ УВКГ ПРОЧИЩУЮТЬ КАНАЛІЗАЦІЙНИЙ КОЛЕКТОР

Для забезпечення безперебійного надання послуг, зменшення рівня зносу обладнання та споживання електричної енергії, за допомогою унікальної для  нашого регіону, спеціальної техніки, замовленої в ТОВ «Гідросоюзбуд», виконується комплекс робіт із прочищення  каналізаційного самопливного колектора діаметром 300 мм. на вулиці Я. Мудрого, 52.

Неприємно констатувати, але з колектору було вийнято  дуже багато  матеріалу, подібного до одноразових гігієнічних пелюшок, ганчірок.

Шановні абоненти! Надзвичайно важливо при користуванні каналізацією дотримуватися елементарних правил:

1) тримати в чистоті унітази, раковини і умивальники;

2) не виливати в унітази, раковини і умивальники легкозаймисті рідини та кислоти;

3) не кидати в унітази пісок, будівельне сміття, ганчірки, кістки, скло, металеві і дерев’яні предмети і тому подібне;

4) не користуватися санітарними приладами у разі несправності каналізаційної мережі.

На жаль, у результаті неправомірних дій мешканців в каналізаційний стояк потрапляють предмети особистої гігієни, газети, особисті речі, харчові відходи, що провокує засмічення центрального стояка і затоплення каналізаційними стоками технічного підвалу будинку. Зупинка ж частини зовнішньої каналізаційної мережі спричиняє значні незручності мешканцям кількох будинків і може призвести до аварійної ситуації в даному мікрорайоні міста.

Просимо Вас розповісти своїм дітям про те, які предмети не можна змивати в унітаз. Каналізація призначена для відведення стоків і рідких відходів від житлових будинків!

Пресслужба Славутського МВК за інформацією УВКГ