КП «СЛАВУТА-СЕРВІС» ПРОЗВІТУВАЛО ПРО СВОЮ РОБОТУ

07 лютого у приміщенні виконавчого комітету обговорили результати діяльності КП «Славута-Сервіс» за 2019 рік. Аналіз проводили – міський голова Василь Сидор та міське фінансове управління. Звітував – керівник підприємства Сергій Смернін.

Комунальне підприємство «Славута-Сервіс» Славутської міської ради  зареєстроване в єдиному державному реєстрі юридичних осіб з 11 березня 2019 року. Середньоблікова чисельність працівників підприємства станом на 01 січня 2020р. становить 84 особи. Основними видами діяльності підприємства є благоустрій міста, утримання території, доріг міста у належному стані, надання послуг по вивезенню та захоронення твердих побутових відходів.

Станом на 01.01.2020 р. кількість абонентів, які отримують послуги вивозу та захоронення сміття, складає 11 775 та 124 абонента у селах Голики та Варварівка. Заключено 7710 (65,5%) договорів з населенням та 412 договорів із суб’єктами господарювання.

З цього приводу міський голова доручив керівництву «Славута-Сервіс» максимально активізувати роботу щодо заключення договорів на вивіз та захоронення ТПВ, адже здійснювати надання послуг на договірних засадах – це вимога чинного законодавства.

Наступне питання, яке обговорили під час наради, – вуличне освітлення. За інформацією КП «Славута-Сервіс» за період роботи підприємства проведено реконструкцію освітлення провулку Новомісний, де встановлено 14 світильників та здійснено монтаж 520 м. СІПа, завершено заміну ламп вуличного освітлення у провулку Затишний: встановлено 8 світильників, проведено 282 м. СІПа.  Виконано монтаж ліній на вулиці Ізяславська, що у мікрорайоні «Військове містечко», де замінено більше 1400 м. електролінії та встановлено 33 світлодіодні світильники.

Також нещодавно «засвітили» вулицю Залізничну та провулок Залізничний, де встановили 15 світлодіодних світильників.

Для підприємства було поставлене завдання найближчим часом «закрити» питання із освітленням вулиць міста, щоб 100 % забезпечити Славуту вуличним освітленням, покращити людям умови проживання та економити витрати на електроенергію.  

Значну роботу виконано комунальним підприємством із озеленення міста та підтримки зелених насаджень. У цьому напрямку робота буде продовжуватися у в 2020 році. Так, у планах – створення зон відпочинку у мікрорайоні «Військове містечко», завершення благоустрою алеї по вул. Миру, продовження спільної практики із жителями міста щодо висадження дерев, квітів та кущів як, наприклад, на вул. Кн. Сангушків, де минулого року спільними зусиллями було висаджено 106 дерев та 282 декоративних кущів.

Голова міста зауважив, що практика спільного озеленення міста, в тому числі висадження троянд разом із молодими жителями громади, приносить позитивні результати, тому такі спільні ідеї потрібно й надалі реалізовувати.   

Продовжується впровадження практики з роздільного збору твердих побутових відходів. За інформацією начальника підприємства Сергія Смерніна, сьогодні на території громади встановлено 131 контейнерний майданчик (в тому числі 12 в селах Варварівка та Голики), на яких розміщено 408 контейнерів для збору ТПВ, в тому числі 140 для роздільного збору сміття (паперу, скла, ПЕТ). Вивіз ТПВ здійснюється трьома спецавтомобілями, якими обслуговуються 11 маршрутів загальною протяжністю 833 км.

Варто відзначити, що роботи в цьому напрямку триватимуть. Зокрема, є необхідність розширювати майже половину уже наявних контейнерних майданчиків та працювати над будівництвом нових (так як є заяви від людей), вживати заходи щодо поточного ремонту контейнерів тощо.

Голова міста наголосив, що потрібно ретельно відпрацьовувати питання сортування відходів (в першу чергу скло, ПЕТ), їх утилізації, налагоджувати збір і вивезення інших відходів, в тому числі великогабаритного сміття, ганчірʼя, будівельних відходів, запроваджувати нові практики у сфері управління відходами та спільно працювати з населенням з метою максимального відсортовування сміття та зменшення його обʼємів для захоронення. 

Також на нараді обговорили питання утримання безпритульних тварин. Наразі підприємству потрібно завершити роботи із перекриття притулку, розглянути можливість придбання спецобладнання для відлову та утримання бездомних тварин, виконання подальших заходів щодо зменшення їх кількості.

Дебіторська заборгованість по КП «Славута-Сервіс» станом на 01.01.2020 року складає – 860,7 тис.грн. та є поточною.

Кредиторська заборгованість за станом на 01.01.2020 року склала – 742,8 тис. грн.

Протягом звітного періоду КП «Славута-Сервіс» здійснило оплату податків та внесків до державно-цільових фондів на суму 2717,2 тис.грн.:

  • Єдиний соціальний внесок – 1322,9 тис. грн.; 
  • Прибутковий податок з громадян –  1129,4тис. грн;
  • Податок на прибуток -2,1 тис. грн.
  • ПДВ – 40,9 тис. грн.;
  • Військовий збір – 94,7 тис. грн .;
  • Податок на землю 7,1 тис. грн.;
  • Екологічний податок – 120,1 тис. грн.

Міський голова Василь Сидор особливо зосередив увагу на тому, що підприємство повинно вчасно, своїми силами виконувати роботи із ремонту та будівництва доріг, підтримки благоустрою міста та громади, працювати над безперебійним та якісним наданням послуг, забезпечувати працівників належною оплатою праці за рахунок господарської діяльності, а також вживати заходи щодо фінансової стабільності та прибутковості підприємства.

Пресслужба Славутського МВК за інформацією КП «Славута-Сервіс»