ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ ТА ОТРИМАЛИ НОВІ ЗНАННЯ

06 лютого у приміщенні Славутської міської ради відбувся навчальний тренінг з питань забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у рамках проєкту ЄС/ПРООН HOUSES.

Семінар був присвячений двом темам:

  • «Цикл життя багатоквартирного будинку».
  • «Енергоефективність житлових будинків. Енергоаудит та сертифікація». 

Серед присутніх на заході – голови правління ОСББ м. Славута, міський голова Василь Сидор, представники виконавчого комітету Славутської міської ради, Вячеслав Третяк – регіональний координатор ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку в Хмельницькій області, Богдан Малінський – голова ГО «Хмельницька обласна асоціація ОСББ», Оксана Миколюк – кандидат економічних наук, доцент ХНУ, провідний спеціаліст з енергоменеджменту Регіонального інноваційно-інформаційного центру з енергозбереження, інші зацікавлені у навчанні особи.

Під час тренінгу його учасники обговорили різноманітні актуальні питання, які стосувалися життєвого циклу багатоквартирного будинку замість тільки етапу експлуатації, стратегії обслуговування та ремонту будівель; детально зупинилися на понятті енергоефективності житлових будинків;  важливості та порядку проведення енергоаудиту, сертифікації тощо.  

Звернувся до учасників навчального тренінгу міський голова Василь Сидор, зауваживши, що важливо в подальшому продовжувати та удосконалювати  співпрацю у сфері управління багатоквартирними будинками.  

Завдяки активному діалогу, учасники заходу отримали вичерпні відповіді на озвучені запитання. 

Довідково: основна мета проєкту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» – мобілізація співвласників житла в багатоквартирних будинках в Україні та підтримка їхньої мотивації до підвищення рівня енергоефективності власних будинків. Проект діятиме на місцевому рівні по всій країні, допомагаючи створювати нові об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також сприяючи зміцненню потенціалу як новостворених, так й існуючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проекти з підвищення енергоефективності та подати заявку на фінансування до Фонду енергоефективності України.

Детальніше про Проект ЄС/ПРООН HOUSES за посиланням www.houses.in.ua

Пресслужба Славутського МВК