СЛАВУТА ЗА ТИЖДЕНЬ

03 лютого у виконавчому комітеті Славутської міської ради відбулася чергова оперативна нарада із керівниками комунальних підприємств та установ міста, під час якої міські служби звітували про хід виконання робіт протягом минулого тижня, інформували про головні події, спільно обговорювали проблемні питання та плани на наступний період.  

Славутське ВП ГУНП в Хмельницькій області

За минулий тиждень на території міста було зареєстровано 88 заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, з яких 12 фактів внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань (4 крадіжки, підробка документів, 5 фактів нанесення легких тілесних ушкодження, 2 факти виявлення опізнаних трупів). Працівниками ВП ГУНП в Хмельницькій області було складено 76 адмінпротоколів та постанов, з них по місту – 49. Загалом притягнуто до відповідальності по місту 47 осіб.   

Славутська ЦРЛ

Протягом тижня госпіталізовано 213 хворих, з них прооперовано – 30, для 50-ти надано допомогу у відділенні невідкладної медичної допомоги. Швидкою за минуло добу здійснено 43 виїзди. Станом на ранок 03 лютого у відділеннях Славутської ЦРЛ перебувало 234 хворих, в тому числі 4 – в реанімаційному відділенні. В інфекційному відділенні на лікуванні знаходиться 28 пацієнтів, переважно це діти із діагнозом ГРВІ. Позаштатних ситуацій не було.

Славутський Центр ПМСД

Надано інформацію щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Так, станом на пʼятницю, 31 січня, епідеміологічний поріг не було досягнуто. Яка ситуація щодо захворюваності на сьогодні наразі зʼясовується. У разі зростання хворих на ГРВІ із обмежувально-запобіжних заходів на нараді було обговорено «точкове» закриття освітніх закладів на карантин, тобто в першу чергу тих класів та груп, де епідемпоріг буде перевищено.  

Загалом комунальні підприємства міста працювали у штатному режимі, без надзвичайних ситуацій. У найближчому часі продовжаться роботи із встановлення світильників на енергозберігаючі на вул. Залізнична та пров. Залізничний, збір використаних новорічних дерев та їх подальша утилізація, ремонт та фарбування контейнерів для роздільного збору паперу та скла по місту, прочищення ливневок тощо.

Працівниками КП «Славутське ЖКО» спільно із мешканцями будинків продовжується робота щодо заміни стояків холодного водопостачання та каналізації.    

Підсумовуючи нараду, міський голова Василь Сидор наголосив на важливості оперативного реагування з боку представників присутніх служб на проблемні питання та звернення громадян, їх вирішення, а також на активному виконанні поставлених завдань, серед яких головне – забезпечення безперебійного надання послуг.

Пресслужба Славутського МВК