СПЛАТА ПОДАТКІВ – ОБОВʼЯЗОК КОЖНОГО ГРОМАДЯНИНА

Сплачувати податки – це не лише патріотично, а й є одним із конституційних обов’язків кожного українця.

Своєчасна та в повному обсязі сплата податків сьогодні – це стабільна та важлива підтримка місцевого бюджету, яка допомагає мобілізувати кошти на фінансування соціально-культурного об’єктів громади, благоустрою міста, а також витрат, пов’язаних із розвитком місцевого господарства та інших заходів місцевого значення.

Звертаємо увагу, що використовувати працю найманих працівників без оформлення трудових відносин, не сплачувати податки і при цьому користуватися результатами праці інших людей – це не лише неприпустимо, а й протизаконно. Надіємося, що таких осіб та субʼєктів господарювання на території Славутської міської ОТГ немає.

Аналіз інформації щодо надходження доходів до бюджету м. Славута за 2019 рік показує, що основними бюджетоутворюючими джерелами залишаються податок з доходів фізичних осіб (ПДФО), плата за землю та єдиний податок (детальніше – у таблиці, що нижче).

Міський голова від імені усієї громади висловлює свою повагу і подяку сумлінним платникам податків, які згідно із чинним законодавством створюють робочі місця, забезпечують соціальний захист працівників, своєчасно виплачують заробітну плату, сприяючи сталому та стабільному розвитку нашої громади.

Пресслужба Славутського МВК за інформацією фінансового управління