МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЗУСТРІВСЯ ІЗ ПЕРЕВІЗНИКАМИ

28 січня міський голова Василь Сидор, перший заступник міського голови Сергій Микульський, депутат Славутської міської ради Валерій Мельничук, начальник управління економічного розвитку Галина Дарчик зустрілися із приватними перевізниками міста Славути.

Під час наради обговорено ряд проблемних питань, що виникають у процесі здійснення обслуговування міських маршрутів загального користування та шляхи їх вирішення.

Головний акцент міський голова Василь Сидор зробив на тому, що необхідно оновити автобусний парк, а для цього розглянути усі можливі варіанти – кредитування, лізинг, програми.

Попередньо міський очільник давав перевізникам доручення розглянути можливість безкоштовного перевезення дітей. Проте, на жаль, як пояснили самі перевізники такої можливості наразі немає, адже за усіма прорахунками – це надвеликі витрати.

Підприємці запропонували вивчити досвід більших міст щодо встановлення безготівкового розрахунку шляхом встановлення спеціальних пристроїв для безготівкової оплати проїзду.

Поки що залишається відкритою проблема із пільговими перевезеннями пасажирів автомобільним транспортом загального користування. Василь Сидор наголосив на тому, що у 2020 році на ці потреби було виділено додатково 400 тисяч грн.

«Незважаючи на труднощі, необхідно забезпечити жителів міста якісними послугами пасажирських перевезень та спільними зусиллями вирішувати проблемні питання», – у підсумку зазначив голова міста.

Пресслужба Славутського МВК