НЕОФОРМЛЕНА ЗЕМЛЯ? НЕГАЙНО ЗВЕРТАЙТЕСЬ!

1- Славутська міська рада звертається до всіх фізичних та юридичних осіб з проханням у разі використання земельної ділянки без оформленого правовстановлюючого документу терміново оформити документи в порядку визначеному чинним законодавством.

Відповідно до вимог чинного законодавства приступати до використання земельних ділянок можливо лише після отримання правовстановлюючого документу на земельну ділянку.

У разі не оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку Славутською міською радою нараховуватимуться збитки за фактичне користування земельними ділянками без правовстановлюючих документів.

Також звертаємо увагу власників земельних ділянок, що відповідно до вимог чинного законодавства всім власникам земельних ділянок право на які виникли на підставі Державних актів на право приватної власності на землю, в тому числі які видані до 2004 року та станом на 01.10.2019 р. що не внесені до автоматизованої системи Державного земельного кадастру та не мають кадастрового номера, необхідно терміново виконати комплекс робіт для внесення інформації про земельну ділянку до Державного земельного кадастру. 

Для внесення відомостей про земельну ділянку до кадастру та присвоєння кадастрового номера, власнику необхідно зробити наступні кроки:

  • Замовити Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у розробника документації із землеустрою – будь-якої землевпорядної організації;
  • Надати розроблену документацію до Центру надання адміністративних послуг для Державної реєстрації земельної ділянки;
  • Безкоштовно отримати витяг з Державного земельного кадастру про присвоєння кадастрового номера на земельну ділянку та внесення відомостей до Державного земельного кадастру;
  • Зареєструвати право на земельну ділянку у Державному реєстрі речових прав в Центрі надання адміністративних послуг.

2 – Славутська міська рада звертається до всіх громадян терміново оформити документи на земельні ділянки під гаражами, у разі їх відсутності.

У випадку не оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку та гараж порушуватимуться вимоги Земельного, Податкового, Цивільного кодексів України, та в подальшому Ви не зможете розпорядитися належним Вам майном в порядку встановленому законом. Використання гаражів, які не введенні в експлуатацію забороняється. Особи, що здійснюють порушення притягуються до відповідальності.

Для оформлення земельної ділянки під гаражем, Вам необхідно звернутись в центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) за адресою: вул. Миру, 102, м.Славута та подати заяву про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою. Перелік документів, що необхідно додати:

Копія паспорту 1,2 стор., реєстрація (для фізичної особи).

• Графічні матеріали, на яких зображено місце розташування земельної ділянки (виконане з прив’язкою до місцевості), також можливо отримати в архітектурі, що розташований в будівлі ЦНАПу.

• Копія інвентарної справи на об’єкт нерухомого майна (у разі наявності).

• Копія правовстановлюючого документа на об’єкт нерухомого майна, розташованого на вказаній земельній ділянці (у разі наявності).

• Інші документи, що підтверджують право користування гаражем (рішення, будівельний паспорт, письмове підтвердження сусідів, інше).

Після отримання рішення сесії, потрібно замовити технічну документацію та подати її на затвердження через ЦНАП, здійснити реєстрацію права власності на земельну ділянку (в ЦНАПі). Вказані дії наддадуть можливість подальшого оформлення документів на гараж.

3 – У зв’язку з прийняттям на державному рівні порядку обліку особистих селянських господарств міськими радами, всім власникам земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території міста Славута, необхідно з правовстановлюючими документами на земельні ділянки звернутись до відділу з питань регулювання земельних відносин виконавчого комітету Славутської міської ради за адресою: м.Славута, вул. Соборності, 7, кабінет 11, для внесення відомостей до погосподарського обліку в місті Славута.

Телефон для довідок (7-06-61).

Відділ з питань регулювання земельних відносин