ШАНОВНІ СЛАВУТЧАНИ!

22 січня 1919 року Акт Злуки об’єднав Українську та Західноукраїнську Народні Республіки і на рідних землях знову постала єдина Українська держава. Цей день належить кожному з нас як історичний символ об’єднання України і, водночас, як загальний для всіх орієнтир майбутнього.

Ніхто не має права посягати на волю нашого народу, яку кожний українець свято відстоює та береже. Адже лише вільна нація може розвиватися, ставити перед собою цілі та досягати їх.

Україна – суверенна, демократична держава. І сенс єдності для нас полягає у щоденній особистій праці, у добробуті всіх мешканців країни, в економічному зростанні, у зміцненні національної безпеки і в ототожненні кожного громадянина з єдиною українською історичною спільнотою, її символами і цінностями.

Наше місто, як і кожен район чи регіон сучасної України, робить свій вагомий внесок у її розбудову та підвищення авторитету країни на міжнародній арені.

Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки – це не лише суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок – берегти світлу памʼять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності.

Низький та доземний уклін нашим захисникам, які сьогодні захищають Україну від російського окупанта.

Бажаю усім незламності духу, сили й наснаги боротися за справедливість, міцного здоров’я, щастя, добра, миру, глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Слава Соборній Україні!

З повагою – міський голова Василь Сидор