МЕДИЧНА РЕФОРМА «ВТОРИНКИ»: ЧИ Є У НІЙ МІСЦЕ СТОМАТВІДДІЛЕННЮ?

У 2020 році повинне активно розпочатися реформування другого рівня надання медичної допомоги.

Відповідно, з 1 квітня 2020 року медзаклади вторинної ланки працюватимуть та фінансуватимуться за прямими контрактами з Національною службою здоровʼя України (НСЗУ). Нею визначений перелік оплачуваних послуг в кожному із закладів. У стоматології до таких (профінансованих) послуг віднесли невідкладну допомогу та стоматдопомогу дітям – і це все.

Враховуючи вищевикладене, у стоматологічному відділенні ЦРЛ наразі проводяться відповідні заходи. Надалі у ньому залишиться допомога населенню і визначений штат, яку її надаватиме.

За інформацією головного лікаря Славутської ЦРЛ Віктора Іващука, у зв’язку із реформуванням закладів охорони здоров’я, керуючись ч.3 ст.64 Господарського кодексу України та офіційних роз’яснень МОЗ України щодо порядку фінансування у 2020 році  закладів охорони здоров’я  вторинного рівня, які надають спеціалізовану допомогу, виданий наказ по КП «Славутська ЦРЛ» № 133 від 15.11.2019р., згідно з яким працівники стоматологічного відділення попереджені про скорочення.

Варто зазначити, що стоматологічне відділення не скорочується, а приводиться у відповідність під нові завдання його штатний розпис і чисельність медичного персоналу.

Згідно із вимогами до пакету медичних гарантій стоматологічна допомога включатиме: надання планової та ургентної (невідкладної) стоматологічної допомоги дітям, надання ургентної стоматологічної допомоги дорослим.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією ЦРЛ

One thought on “МЕДИЧНА РЕФОРМА «ВТОРИНКИ»: ЧИ Є У НІЙ МІСЦЕ СТОМАТВІДДІЛЕННЮ?

Comments are closed.