ПРОВЕДЕНО НАРАДУ ЩОДО СПЛАТИ ПОДАТКІВ

Враховуючи актуальність теми сплати податків та проблем, які сьогодні існують, 16 січня у приміщенні Будинку Рад відбулася робоча нарада за участю міського голови Василя Сидора, першого заступника міського голови Сергія Микульського, заступника міського голови Людмили Калюжнюк, начальника Славутської ОДПІ Володимира Яремчука, представника виконавчої служби, працівників відділу з питань регулювання земельних відносин виконавчого комітету Славутської міської ради, фінансистів та юристів.

Основним лейтмотивом стало окреслення співпраці з органом місцевого самоврядування у контексті виконання поставлених завдань і досягненні значимих результатів.

Особливо це стосується податків, які сплачують юридичні та фізичні особи, діяльність яких проводиться у Славутській ОТГ, бо це – не лише джерело бюджетних надходжень та економічний інструмент, без якого неможливе функціонування громади, а й складова соціальної відповідальності бізнесу перед громадою.

Серед озвучених проблем на нараді:

Втрати податку на доходи фізичних осіб, що відбуваються через неоднозначність окремих норм Податкового кодексу України, Господарського кодексу України та неповну узгодженість з іншими нормативно-правовими актами України.

●  Втрати надходжень до бюджету громади коштів від плати за землю.

● Обмеженість у фінансових ресурсах на сплату судового збору та кадрів для зобов’язання недобросовісних платників податків в судовому порядку виконувати обов’язки передбачені Податковим кодексом України.

● Недосконалість відомостей Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Учасники наради проаналізували та обговорили стан сплати податків згідно з списком боржників, які допустили заборгованість по податку на нерухоме майно, податку на землю, податку на доходи фізичних осіб, та інших видів платежів.

Наприкінці наради відбувся активний діалог, під час якого присутні висловили думку щодо подальшої співпраці та обміну інформацією.

Пресслужба Славутського МВК