ПРО МІКРО-ГЕС НА РІЧЦІ ГОРИНЬ

На р.Горинь по вулиці Богдана Хмельницького завершено будівництво мікрогідроелектростанції потужністю до 200 КВт для виробництва екологічно чистої електроенергії. Залишається лише виконати впорядкувальні роботи.

Як раніше зазначав представник ТОВ «Славгідро», технічний консультант Віктор  Бойко, перед тим, як розпочати зведення мікрогідроелектростанції було детально вивчено технічні характеристики, проведено екологічні експертизи, аби уникнути погіршення стану берегів, русла та дна річки, зміни швидкості течії, замулення, погіршення показників вмісту кисню, температури води, падіння рівня ґрунтових вод, обміління на нижніх створах влітку тощо.

 ТОВ «Славгідро» відповідально  підійшло до проектних робіт та будівництва мікро-ГЕС.

ГЕС працюватиме в автоматичному режимі, дотримуючись санітарних мінімумів. Робота станції припинятиметься при зниженні рівня води, не забираючи її у річки.

P.S. Вироблену електроенергію, яка спрямовуватиметься в загальну систему України, купуватиме Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Щорічні відрахування до міського бюджету складатимуть понад 1 млн. гривень. Ці кошти будуть спрямовані на розвиток Славутської міської ОТГ.

Пресслужба Славутського МВК за інформацією ТОВ «Славгідро»

One thought on “ПРО МІКРО-ГЕС НА РІЧЦІ ГОРИНЬ

Comments are closed.