СЛАВУТА ЗА ТИЖДЕНЬ

У понеділок, 13 січня, у виконавчому комітеті Славутської міської ради відбулася чергова оперативна нарада із керівниками комунальних підприємств та установ міста, під час якої міські служби звітували про хід виконання робіт протягом минулого тижня, інформували про головні події, спільно обговорювали проблемні питання та плани на наступний період.  

Славутське ВП ГУНП в Хмельницькій області

За минулий тиждень на території міста було зареєстровано 93 заяви та повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, з яких 10 фактів внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань (4 крадіжки, 1 грабіж, 2 ДТП з травмованими особами, 1 шахрайство, інші тілесні ушкодження, самогубство). Працівниками ВП ГУНП в Хмельницькій області було складено 74 адмінпротоколи та постанови, з них по місту – 46. Загалом притягнуто до відповідальності 56 осіб, з них по місту – 33.   

Славутська ЦРЛ

Протягом тижня госпіталізовано 152 хворих, з них прооперовано – 13, для 75-ти надано допомогу у відділенні невідкладної медичної допомоги. Швидкою здійснено 31 виїзд. Станом на ранок 13 січня у відділеннях Славутської ЦРЛ перебувало 193 хворих, в тому числі 3 – в реанімаційному відділенні.

Працівниками РС ГУ ДСНС в Хмельницькій області ліквідовано пожежу Славутському районі.

Комунальні підприємства міста загалом працювали у штатному режимі, забезпечували населення безперебійним наданням послуг з водопостачання та водовідведення, теплопостачання та вивозу сміття. У найближчому часі, за заявками громадян, заплановані роботи із грейдерування, підсипки вулиць та доріг, зрізання аварійних дерев, гілок, їх подальша утилізація.

Міський голова Василь Сидор особливо наголосив на важливості оперативного реагування з боку представників присутніх служб на проблемні питання та звернення громадян, їх вирішення, а також виконанні поставлених завдань. На завершення наради голова міста зупинився на двох викликах суспільства – законопроектах України, які стосуються змін до Конституції та ринку землі, а також на необхідності ведення обдуманої та послідовної державної політики.

Прес-служба Славутського МВК