ДОБУДОВА НВК – СПІЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Вчора, 10 січня, обласна комісія під час свого засідання перерозподілила кошти на об’єкти, що фінансуватимуться з Державного фонду регіонального розвитку у 2020 році.

Зокрема, було прийняте рішення щодо зменшення на 10 млн. грн фінансування проєкту реконструкції навчального корпусу №1 НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» у м. Славута з Державного фонду регіонального розвитку у 2020 році.

Нагадаємо, що роботи із реконструкції закладу було розпочато ще у липні 2018 року.

За словами заступника голови облдержадміністрації Сергія Ткачука, який проводив засідання, зменшення фінансування – вимога Міністерства регіонального розвитку, проте Славутський НВК все ж таки залишиться пусковим об’єктом на наступний рік.

З цього приводу міський голова Василь Сидор зазначає, що відповідно до змін у законодавстві про освіту цей проєкт був скорегований та приведений до нових вимог навчального процесу.

«Дякуємо славутчанам за стурбованість та реагування з приводу такого рішення. Будемо працювати спільно з обласними депутатами та керівництвом області для того, щоб заклад був введений в експлуатацію у наступному році», – наголосив голова міста.

Прес-служба Славутського МВК