ОФОРМІТЬ ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ ПІД ГАРАЖЕМ !!!

Славутська міська рада звертається до всіх громадян терміново оформити документи на земельні ділянки під гаражами, у разі їх відсутності.

У випадку не оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку та гараж порушуватимуться вимоги Земельного, Податкового, Цивільного кодексів України, та в подальшому Ви не зможете розпорядитися належним Вам майном в порядку встановленому законом. Використання гаражів, які не введенні в експлуатацію забороняється. Особи, що здійснюють порушення притягуються до відповідальності.

Для оформлення земельної ділянки під гаражем, Вам необхідно звернутись в центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) за адресою: вул. Миру, 102, м.Славута та подати заяву про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою. Перелік документів, що необхідно додати:

1.Копія паспорту 1,2 стор., реєстрація (для фізичної особи).

2.Графічні матеріали, на яких зображено місце розташування земельної ділянки (виконане з прив’язкою до місцевості), також можливо отримати в архітектурі, що розташований в будівлі ЦНАПу.

3.Копія інвентарної справи на об’єкт нерухомого майна (у разі наявності).

4.Копія правовстановлюючого документа на об’єкт нерухомого майна, розташованого на вказаній земельній ділянці (у разі наявності).

5.Інші документи, що підтверджують право користування гаражем (рішення, будівельний паспорт, письмове підтвердження сусідів, інше).

Після отримання рішення сесії, потрібно замовити технічну документацію та подати її на затвердження через ЦНАП, здійснити реєстрацію права власності на земельну ділянку (в ЦНАП). Вказані дії наддадуть можливість подальшого оформлення документів на гараж.

Відділ з питань регулювання земельних відносин Славутського МВК