ОПЕРАТИВКА УВКГ ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

1. Здійснена планова перевірка електрообладнання диспетчерської та  машинного залу водонасосної станції № 2.

2. Згідно укладеної угоди, прокладено 80 метрів водогону у внутрішніх приміщеннях ЗОШ №3.

3. Гідродинамічною установкою « Аква Джет» проводились роботи по усуненню особливо складних заторів каналізації на вулицях: Соборності 20 та Чкалова 22 .

4. Проводились роботи з відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж на вулицях: Перемоги, Миру, Ізяславська, Горинська, Церковна, Чкалова, Кузовкова, Сокола, Я Мудрого, Зарічна, Здоров’я, Соборності, Плотиче та ін..

5. Проведено складний ремонт колодязя інженерних комунікацій каналізаційної мережі на вулиці Соборності 20.  

6. На каналізаційно-насосній станції № 5 усунено особливо складні затори каналізації.

Шановні абоненти! Надзвичайно важливо при користуванні каналізацією дотримуватися елементарних правил:
1) тримати в чистоті унітази, раковини і умивальники;
2) не виливати в унітази, раковини і умивальники легкозаймисті рідини та кислоти;
3) не кидати в унітаз пісок, будівельне сміття, ганчірки, кістки, скло, металеві і дерев’яні предмети і тому подібне;
4) не користуватися санітарними приладами у разі несправності каналізаційної мережі.
На жаль, у результаті дій мешканців в каналізаційний стояк потрапляють предмети особистої гігієни, газети, особисті речі, харчові відходи, що провокує засмічення центрального стояка і затоплення каналізаційними стоками технічного підвалу будинку. Зупинка ж частини зовнішньої каналізаційної мережі спричиняє значні незручності мешканцям кількох будинків і може призвести до аварійної ситуації в даному мікрорайоні міста.
Просимо Вас розповісти своїм дітям про те, які предмети не можна змивати в унітаз. Каналізація призначена для відведення стоків і рідких відходів від житлових будинків!

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 39 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби 096-282-44-78.