В СЛАВУТІ ВІДБУВСЯ ТРАДИЦІЙНИЙ НОВОРІЧНИЙ БАЛ ДЛЯ МОЛОДІ

Приємно, що унашому місті бал талановитої молоді став традиційним, адже уже декілька років поспіль міський Палац культури слугує місцем світського рауту кращих учнів навчальних закладів міста. Такі високого рівня молодіжні заходи радо сприймаються громадськістю міста.

Впродовж вечора святкову атмосферу присутнім дарували ведучі заходу– Оксана Турчак та  Богдан Свередюк.

На першу важливу подію року цьогоріч завітали обдаровані учні загальноосвітніх закладів міста. Окрім юної еліти, почесні гості – міський голова Василь Сидор, представники виконавчого комітету Славутської міської ради, освітяни на чолі із начальником управління освіти Ельмірою Перепелицею, меценати та багато інших.

Відкрив  бал його засновник – міський голова Василь Сидор, який привітав усіх із Новим роком та різдвяними святами.

Бал розпочався з традиційного полонезу. Це було неперевершене, ні з чим незрівняне видовище. Під класичні ноти танцю закружляли кращі красуні та красені міста, які дивували присутніх елегантністю манер та досконалою організованістю. Грандіозний полонез змінив величний та витончений вальс, якому більше двох століть підкоряється увесь світ та весела полька.

Сумувати не довелося нікому, адже програма була насиченою та цікавою -проведено різноманітні конкурси, забави та розіграші, майстер-класи,  виступи творчо-обдарованої молоді. Велике різноманіття представлених цікавих розваг, конкурсів та танцювальних сюрпризів залишив у присутніх неабиякі враження.

Юні панянки та юнаки отримали солодкий подарунок від міського голови Василя Сидора, спонсорів та меценатів – новорічний торт. А наостанок на усіх гостей свята чекав святковий фуршет та фотозона.

Переконані, що славутська молодь заслуговує на найкраще, адже вони уже зараз є достойними господарями свого рідного міста! Віримо, що їхні здобутки і надалі прославлятимуть нашу Славуту.

ПОДЯКА

Міський голова Василь Сидор висловлює слова вдячності за організацію та підтримку заходу  управлінню освіти виконавчого комітету Славутської міської ради, колективу Будинку дитячої творчості, управлінню культури виконавчого комітету Славутської міської ради, керівникам  закладів освіти, керівнику ПрАТ «Славутський хлібзавод» Івану Панчуку, приватним підприємцямА. Новачуку,Т.Лукянчук, Л.Ополонець, І.Прилуцькій, Л. Вінярській,  А. Стайосі,  Т. Кравчук, ПП «Балтика», а також батькам і вчителям за належне виховання юних славутчан.

Прес-служба Славутського МВК