ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ТА ОСІБ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ БЕЗ ПРАВОВСТАНОВЛЮЮЧИХ ДОКУМЕНТІВ!!!

Відповідно до вимог чинного законодавства приступати до використання земельних ділянок можливо лише після отримання правовстановлюючого документу на земельну ділянку.

Славутська міська рада звертається до всіх фізичних та юридичних осіб з проханням у разі використання земельної ділянки без оформленого правовстановлюючого документу терміново оформити документи в порядку визначеному чинним законодавством.

У разі не оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку Славутською міською радою нараховуватимуться збитки за фактичне користування земельними ділянками без правовстановлюючих документів.

Також звертаємо увагу власників земельних ділянок, що відповідно до вимог чинного законодавства всім власникам земельних ділянок право на які виникли на підставі Державних актів на право приватної власності на землю, в тому числі які видані до 2004 року та станом на 01.10.2019 р. що не внесені до автоматизованої системи Державного земельного кадастру та не мають кадастрового номера, необхідно терміново виконати комплекс робіт для внесення інформації про земельну ділянку до Державного земельного кадастру. 

Для внесення відомостей про земельну ділянку до кадастру та присвоєння кадастрового номера, власнику необхідно зробити наступні кроки:

  • Замовити Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у розробника документації із землеустрою – будь-якої землевпорядної організації;
  • Надати розроблену документацію до Центру надання адміністративних послуг для Державної реєстрації земельної ділянки;
  • Безкоштовно отримати витяг з Державного земельного кадастру про присвоєння кадастрового номера на земельну ділянку та внесення відомостей до Державного земельного кадастру;
  • Зареєструвати право на земельну ділянку у Державному реєстрі речових прав в Центрі надання адміністративних послуг.

Телефон для довідок (7-06-61).

Відділ з питань регулювання земельних відносин