ШАНОВНІ ВЛАСНИКИ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ!

Головне управління статистики у Хмельницькій області повідомляє, що станом на 01.10.19 року 1481 приватний будинок із 4579  у Славуті не мають  номерних знаків та назв вулиць.

Упорядкування адресного господарства населених пунктів має важливе значення не лише для перепису населення, а й для роботи всіх служб швидкого реагування (поліції, швидкої допомоги, рятувальників, комунальних служб тощо).

Згідно розділу 3 пункту 3.4 Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства №76 від 17.05.2005 р. встановлення покажчиків назви вулиці, провулка, площі, номер будинку та ін. має здійснюватися балансоутримувачем будинку.

Тому просимо усіх балансоутримувачів усунути дане правопорушення, оскільки відповідно до п.9.2.29 Правил за відсутність аншлагів (табличок) з назвою вулиці та номером будинку БАЛАНСОУТРИМУВАЧ НЕСЕ АДМІНІСТРАТИВНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.

Відділ муніципальної інспекції управління ЖКГ, енергозбереження, благоустрою та громадського порядку виконавчого комітету Славутської міської ради