«НІ» – СМІТТЮ: НА ТЕРИТОРІЇ СЛАВУТЧИНИ ПРОДОВЖУЮТЬ РОБОТУ НАД ПІДГОТОВКОЮ ПРОЕКТУ «УПРАВЛІННЯ ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ У ГРОМАДАХ СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ ШЛЯХОМ ВПРОВАДЖЕННЯ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ»

29 жовтня у залі засідань Будинку рад відбулася чергова робоча зустріч за участю міського голови Василя Сидора, представників виконавчого комітету Славутської міської ради, ОТГ Славутського району та експертом Інституту Громадянського суспільства Олександром Сергієнком.

Нагадаємо, що у лютому між Славутською міською ОТГ та ОТГ Славутського району  (Ганнопільська, Берездівська, Улашанівська, Крупецька) було підписано меморандум про партнерство, що дозволило взяти участь у проекті «Партнерство міських та сільських громад як ефективний інструмент місцевого економічного розвитку» за підтримки Програми U-LEAD з Європою.

Згідно із домовленостями між громадами, одним із важливих питань, яке потребує спільного вирішення – поводження у сфері із твердими побутовими відходами (ТПВ).

У результаті проведеної спільної роботи розпочато підготовку до написання проекту співробітництва «Управління побутовими відходами у громадах Славутського району шляхом впровадження сучасних технологій». 

Варто відзначити, що конкурсною комісією у складі експертів Інституту та представника від Програми «U-LEAD з Європою» було відібрано 26 партнерств, у перелік яких увійшла і Славутська міська рада.

У ході заходу начальник управління економічного розвитку Галина Дарчик ознайомила присутніх із наступним етапом роботи у цьому напрямку – договором про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проєкту та його умовами, який було підписано.

Крім того, обговорили питання визначення виконавця проєктно-кошторисної документації на реконструкцію полігону твердих побутових відходів у м. Славута.

Далі відбулася практична частина заходу, під час якої було відпрацьовано проблемні питання, взято до уваги рекомендації експерта, складено майбутній план дій.

Прес-служба Славутського МВК