Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Внесення змін до плану зонування території міста Славута Хмельницької області»

З метою врахування громадських інтересів в розробленні  містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555, Наказу Мінрегіонбуду України від 02.06.2011  N 64 виконавчим комітетом Славутської міської ради розпочато процедуру обговорення проекту містобудівної документації «Внесення  змін  до плану  зонування  території  міста  Славута   Хмельницької   області». План зонування території розробляється на основі генерального плану населеного пункту, як окремий документ  з метою визначення умов та обмежень використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон. Склад   та   зміст   містобудівної документації визначається згідно державних норм та стандартів та включає графічну частину: схема зонування території м. Славута, схему планувальних обмежень згідно генерального плану м. Славута, план червоних ліній; пояснювальна записка. Завданням  даної  роботи  є створення сприятливих умов для життєдіяльності людини, забезпечення захисту територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, запобігання надмірній концентрації населення і об’єктів виробництва, зниження рівня забруднення навколишнього природного середовища, охорони та використання територій з особливим статусом, у тому числі ландшафтів, об’єктів історико-культурної спадщини, а також земель сільськогосподарського призначення і лісів.

Підстава для внесення змін до плану зонування м. Славута є рішення  Славутської міської ради  № 17-50/2015 від 27.02.2015 року . Замовник містобудівної документації по внесенню змін є виконавчий комітет Славутської міської ради, розробник – Товариство з обмеженою відповідальністю «Златограф-Проект», м. Вінниця.

           Ознайомитись з проектом містобудівної документації можна за посиланням або безпосередньо в робочий час з 8.00 до 17.15 години в управлінні містобудування та архітектури виконавчого комітету Славутської міської ради за адресою: м. Славута, вул. Миру, 102 (центр надання адміністративних послуг).

         Пропозиції до проекту містобудівної документації надаються та приймаються до виконавчого комітету Славутської міської  ради через адміністратора ЦНАПа в письмовій формі щоденно (крім вихідних) в робочий час з 8.00 до 17.15 години протягом 30 днів з моменту опублікування даного повідомлення . Відповідальним за організацію розгляду пропозицій є управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Славутської міської ради (м. Славута, вул. Миру, 102, керівник – Гедзюк В.В. , контактна особа – Зубова І.В.).

         Пропозиції до проекту містобудівної  документації  мають право подавати:    

     1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні;

     2) юридичні особи,  об’єкти нерухомого майна яких розташовані на   території,   щодо   якої   розроблено   відповідний    проект містобудівної документації на місцевому рівні;

     3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

     4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

     5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад (Славутської міської ради).

     Пропозиції, подані особами, не визначеними згідно наданого переліку,  або  подані  після   встановленого   строку подання, залишаються без розгляду.

       Після завершення терміну подання пропозицій до проекту містобудівної документації та їх опрацювання, заплановано оприлюднення результатів їх розгляду і проведення громадських слухань. Проведення громадських слухань заплановано провести 18 листопада 2019 року  за адресою: Будинок рад (3 поверх), вул. Соборності, 7 о 15.00. Проект містобудівної документації   підлягає розгляду містобудівною радою.  Проект містобудівної документації «Внесення  змін  до плану  зонування  території  міста  Славута   Хмельницької   області» підлягає  затвердженню рішенням Славутської міської ради .

Управління містобудування та архітектури виконавчого
комітету Славутської міської ради