«ХОДИТЬ ГАРБУЗ ПО СЛАВУТІ»

Під такою назвою в закладі дошкільної освіти №6 «Золота рибка» відбулося мега запальне етно свято.

Почесне місце на святі зайняв гарбуз, який важив не багато-не мало…..аж 56 кг. Такого велетня виростила помічник вихователя Дзюба В.Г. Неподалік тішили око маленькі гарбузики незвичних форм, вирощені вихователем Кузьмінчук Н.Л.

Ведучі свята Дем’янчук С.Р та Малярчук Т.С. в ході дійства повідомили для дітей багато цікавої та корисної інформації про гарбуз: співали, танцювали, грали в ігри разом з Гарбузом (Олійник С.О.)

Педагоги, діти та їх батьки постаралися у виготовленні різноманітних поробок та композицій з цією корисної ягоди, а працівниця закладу Щербачук Ю.О. за допомогою карвінгу презентувала гарбузи «Україна», «Славута» та «Золота рибка». Жартівливою та водночас пізнавальною для дітей була сцена «Сватання на Гончарівці», яку майстерно зіграли Демянюк С.В та Глушанець Т.С.

А друга частина свята була присвячена здоровому харчуванню, адже тут були представлені різноманітні страви з гарбуза: гарбуз печений, гарбуз смажений, гарбуз тушкований, коржики з гарбуза, гарбузяні кекси, пана-кота з гарбуза, гарбузяні чизкейки, кисіль з гарбуза, гарбузяні цукати, насіння з гарбуза, гарбузяні млинчики та сік, гарбузовий салат….

Старовинними рецептами приготування страв з гарбуза поділилися бабусі та прабабусі наших вихованців.

Протягом свята панувала позитивна атмосфера, веселий настрій, гарний музичний супровід (Душкевич О.М)

Свято захопило всіх.

«Погарбузились» на славу!

За інформацією ДНЗ №6 «Золота рибка»