ОПЕРАТИВКА КП «СЛАВУТСЬКЕ УВКГ»

Протягом минулого тижня, з 07.10 – 14.10.2019, працівниками Славутського УВКГ були виконані наступні роботи:

1. Відновлено стальний водогін діаметром 150 мм., який подає воду від свердловини № 5 водозабору «Південний» до фільтрів для  знезалізнення води –  ФОВ 3.

2. Капітальний ремонт  фільтра для  знезалізнення води –  ФОВ 3.2 № 7, виконано демонтаж повітряної системи для очистки фільтру, проведена ревізія та  ремонт сплінтерної системи. Після проведення всіх необхідних робіт фільтр буде введений в експлуатацію.

3. На вулиці Гвардійській, здійснено ремонтно-відновлювальні роботи двох оглядових  колодязів інженерно-технічних комунікацій систем водопостачання та каналізації.

4. Усунено особливо складні затори каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» на вулиці Лісна.

5. Проводились роботи з відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж, на вулицях: Миру, Козацька, Перемоги та ін..  

6. Проведено утеплення ділянки поліетиленових труб, діаметром 110 мм, прокладених до мосту через річку Горинь на вул. Б.Хмельницького.

7. На головній насосній станції очисних споруд міста триває черговий ремонт виробничих та побутових приміщень.

Взагалі, протягом вказаного часу, аварійною службою УВКГ було здійснено 3 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж та 38 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.